0
zpět
 

diskuze k tématu: Jak se nenapálit při dopravní nehodě

kategorie zařazení tématu:
Kelthuzad
počet příspěvků33
datum registrace19.10.2015
Čtvrtek 14.07.2016 10:52, Manželka
manželce se podařilo nezatáhnout za ruční brdu a když se vrátila z nákupu tak auto opřené o škodovku naproti a naštvaný majitel vozu u auta. Řidič jí nadával a že se bude volat policie. Byla tak vyplašená, že místo na pojišťovnu volala operátorce na povinné ručení a pomohli jí s postupem i tam. Nakonec nebylo vůbec potřeba volat policii.
reagovat
GabrielaNova
počet příspěvků4
datum registrace20.10.2021
Úterý 28.12.2021 18:40, Nárok
Zdravím, děkuji za zpracovaný článek, škoda, že jsem ho nečetl dříve, než se mojí přítelkyni stala nehoda . Také jsem měl problém s pojišťovnou, když moje přítelkyně měla nehodu. Nákladní vůz pravděpodobně koukal do telefonu, protože na rovince to nabořil do auta před sebou, které následně vrazilo do auta mojí přítelkyně a ta zase do auta před sebou. Prý si auta před sebou vůbec nevšiml... na rovince, kde je častokrát dlouhá kolona. Při navrácení škody dala pojišťovna dvě možnosti - buď dát auto do dražby, což by náklady neuhradilo nebo proplatit náklady do výše jimi stanovené. Díval jsem se na ceny vozů stejného typu, roku, naježděnými kilometry a cena naprosto neodpovídala. Mohl jsem se rozčilovat, jak jsem chtěl, ale ani tak jsem s tím nic nezmohl. Za částku, co jsem dostal od pojišťovny jsem musel přistoupit k řešení - díly z druhé ruky a i tak jsem doplácel docela dost. Člověk si něco platí, aby byl "v suchu" a přesto, když se opravdu něco stane, tak nedostane prakticky nic. Co se týče vysvětlení toho ručení a co je případně další možností, za co vám zaplatí, jsem ve stručnosti po nehodě mojí přítelkyni našel tady: https://www.dopravniznaceni.com/na-co-mam-narok-pri-dopravni-nehode .
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.