0
zpět
 

diskuze k tématu: Jak na renovaci filtru pevných částic? (2/4)

kategorie zařazení tématu:
rojack
počet příspěvků145
datum registrace06.01.2009
Čtvrtek 15.09.2016 13:44, Zbytečná panika
V mojí Octavii 2,0TDi, najel jsem 320tis. km, když mě v servisu na pravidelné prohlídce upozornili, že FPČ je na 98% zanesení, rovnou nabídli vymontování a odeslání do firmy, která se renovací zabývá, celé to trvalo 2 dny a stálo to pouhých 3500 Kč. Takže divím se těm, co šíří paniku, že po 150t. u dieslu mám před sebou výměnu za nový za cca 30tis. - což jsem takto slyšel. A zavíral bych do garáže hlavou k výfuku jejich nastartovaného auta ty, kteří jezdí úmyslně bez něj, aby tuto směšnou částku ušetřili.
reagovat
Pepe
počet příspěvků1133
datum registrace09.05.2007
Čtvrtek 15.09.2016 16:32, RE: Zbytečná panika
rojack napsal:
V mojí Octavii 2,0TDi, najel jsem 320tis. km, když mě v servisu na pravidelné prohlídce upozornili, že FPČ je na 98% zanesení, rovnou nabídli vymontování a odeslání do firmy, která se renovací zabývá, celé to trvalo 2 dny a stálo to pouhých 3500 Kč. Takže divím se těm, co šíří paniku, že po 150t. u dieslu mám před sebou výměnu za nový za cca 30tis. - což jsem takto slyšel. A zavíral bych do garáže hlavou k výfuku jejich nastartovaného auta ty, kteří jezdí úmyslně bez něj, aby tuto směšnou částku ušetřili.


Souhlas. Omílám to tady dokola, ale je to marný, je to marný, je to marný...
Zase je ale fakt, že třeba u Japonců se člověk opravdu prohne. Obecně je to ale zvrácenost, japonský auto v dýzlu, takže trest je asi v pořádku
reagovat
sheogorath
počet příspěvků527
datum registrace27.05.2016
Čtvrtek 15.09.2016 17:30, RE:
Amen

kdyz uz tu mame tak vyspelou policejni buzeraci, toto by se melo resit, a ne prosly lekarnicky.... Pokud mas za sebou cernej dym, zabavit malej technicak a poslat na ME... Zjisteni vymontovanyho DPF? Pokuta, a aspon 50k aby se ta demontaz nevyplatila.

Jak nemam rad represe apod, tohle me vytaci. Blb si koupi naftu na pojizdeni mestem, pak se samozrejme ozve DPF, a co blb udela? Necha ho vyndat, a pak dal jezdi po meste...
reagovat
Pepe
počet příspěvků1133
datum registrace09.05.2007
Čtvrtek 15.09.2016 19:30, RE:
sheogorath napsal:
Amen kdyz uz tu mame tak vyspelou policejni buzeraci, toto by se melo resit, a ne prosly lekarnicky.... Pokud mas za sebou cernej dym, zabavit malej technicak a poslat na ME... Zjisteni vymontovanyho DPF? Pokuta, a aspon 50k aby se ta demontaz nevyplatila. Jak nemam rad represe apod, tohle me vytaci. Blb si koupi naftu na pojizdeni mestem, pak se samozrejme ozve DPF, a co blb udela? Necha ho vyndat, a pak dal jezdi po meste...


No a ještě to čipne, aby bylo dýmu víc...
No od novýho roku to neprojde stk, takže klííííd
reagovat
JARDA3
počet příspěvků89
datum registrace15.01.2010
Neděle 18.09.2016 08:34, RE:
Pepe napsal:
sheogorath napsal:
Amen kdyz uz tu mame tak vyspelou policejni buzeraci, toto by se melo resit, a ne prosly lekarnicky.... Pokud mas za sebou cernej dym, zabavit malej technicak a poslat na ME... Zjisteni vymontovanyho DPF? Pokuta, a aspon 50k aby se ta demontaz nevyplatila. Jak nemam rad represe apod, tohle me vytaci. Blb si koupi naftu na pojizdeni mestem, pak se samozrejme ozve DPF, a co blb udela? Necha ho vyndat, a pak dal jezdi po meste...
No a ještě to čipne, aby bylo dýmu víc...No od novýho roku to neprojde stk, takže klííííd
ale projde pepíku

reagovat
Pepe
počet příspěvků1133
datum registrace09.05.2007
Neděle 18.09.2016 09:53, RE:
JARDA3 napsal:
Pepe napsal:
sheogorath napsal:
Amen kdyz uz tu mame tak vyspelou policejni buzeraci, toto by se melo resit, a ne prosly lekarnicky.... Pokud mas za sebou cernej dym, zabavit malej technicak a poslat na ME... Zjisteni vymontovanyho DPF? Pokuta, a aspon 50k aby se ta demontaz nevyplatila. Jak nemam rad represe apod, tohle me vytaci. Blb si koupi naftu na pojizdeni mestem, pak se samozrejme ozve DPF, a co blb udela? Necha ho vyndat, a pak dal jezdi po meste...
No a ještě to čipne, aby bylo dýmu víc...No od novýho roku to neprojde stk, takže klííííd
ale projde pepíku


Šlapací autíčko určitě, jarouši
reagovat
Pavlik
počet příspěvků1325
datum registrace09.10.2008
Neděle 18.09.2016 18:30, RE:
JARDA3 napsal:
Pepe napsal:
sheogorath napsal:
Amen kdyz uz tu mame tak vyspelou policejni buzeraci, toto by se melo resit, a ne prosly lekarnicky.... Pokud mas za sebou cernej dym, zabavit malej technicak a poslat na ME... Zjisteni vymontovanyho DPF? Pokuta, a aspon 50k aby se ta demontaz nevyplatila. Jak nemam rad represe apod, tohle me vytaci. Blb si koupi naftu na pojizdeni mestem, pak se samozrejme ozve DPF, a co blb udela? Necha ho vyndat, a pak dal jezdi po meste...
No a ještě to čipne, aby bylo dýmu víc...No od novýho roku to neprojde stk, takže klííííd
ale projde pepíku


Ano, projde. Na STK se nic moc nezměnilo = kdo má známé a kamarády, projde i s totálním vrakem. Stejně jako dřív lze systém celkem v klidu obejít.
reagovat
stréc od piva
počet příspěvků652
datum registrace23.11.2007
Neděle 18.09.2016 18:41, RE:
Pavlik napsal:
JARDA3 napsal:
Pepe napsal:
sheogorath napsal:
Amen kdyz uz tu mame tak vyspelou policejni buzeraci, toto by se melo resit, a ne prosly lekarnicky.... Pokud mas za sebou cernej dym, zabavit malej technicak a poslat na ME... Zjisteni vymontovanyho DPF? Pokuta, a aspon 50k aby se ta demontaz nevyplatila. Jak nemam rad represe apod, tohle me vytaci. Blb si koupi naftu na pojizdeni mestem, pak se samozrejme ozve DPF, a co blb udela? Necha ho vyndat, a pak dal jezdi po meste...
No a ještě to čipne, aby bylo dýmu víc...No od novýho roku to neprojde stk, takže klííííd
ale projde pepíku
Ano, projde. Na STK se nic moc nezměnilo = kdo má známé a kamarády, projde i s totálním vrakem. Stejně jako dřív lze systém celkem v klidu obejít.


přesně tak...navíc navic stanice na emsie nemusej auto vubec fotit a mít kamery jak STKčko...takže to auto tam vubec jezdit nemusí a papír dostane
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.