0
zpět
 

diskuze k tématu: Hyundai Santa Fe

kategorie zařazení tématu: poradna, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, technické dotazy, korejská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.03.2006 08:34, díky
Díky za radu, mezitím jsem již vůz koupil. Nakonec nový SantaFe 2.4. Vámi uváděné neduhy motoru zatím nemohu potvrdit, jsem v záběhu takže motor nad 3.500 nevytáčím. I když v těžším terénu se asi pohybovat ani nebudu. O Tucsonu jsem uvažoval taky, ale má pro mé potřeby strašně malý kufr. Na několik Subaru v této cenové relaci jsem se podíval, zpravidla za sebou měly asi dost těžkou službu a jak píšete, servisovat je je poměrně finančně náročné.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 02.03.2006 08:23,
zdravím měl jsem ale snad ani nedoporučuji....2,7 je opravdu hodně žíznivý motor (průměr kolem 14-16l) který ma s autem dost práce a navíc jsem se potýkal s problémem který mě na daný vůz hodně překvapil-4x4 často nefungovalo na vině poruchové diferenciál zadní nápravy,prý je to běžné
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 05.03.2006 22:03, bral bych taky
anonym napsal:
zdravím měl jsem ale snad ani nedoporučuji....2,7 je opravdu hodně žíznivý motor (průměr kolem 14-16l) který ma s autem dost práce a navíc jsem se potýkal s problémem který mě na daný vůz hodně překvapil-4x4 často nefungovalo na vině poruchové diferenciál zadní nápravy,prý je to běžné
Santa Fečko je hodně solidní auto.A nový model co se nám představil v Ženevě bude určitě dál pokračovat ve skvělých prodejních výsledcích.Snad na něj někdy taky budu mít :o)
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.