0
zpět
 

diskuze k tématu: Jaký motor - 1,6 CVVT/GDI

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, automobilky, korejská vozidla, typ vozidla, osobní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 22.02.2014 17:30, Jaký motor - 1,6 CVVT/GDI
Zdravím, chci se zeptat na vaše názory ohledně těchto motorů. Uvažuji u koupi hyundaie I30 v benzínu. V nabídce jsou dva motory, 1,6 CVVT a 1,6 GDI s tím, že GDI je asi o 20 hadrů dražší. Měl jsem možnost svést se v KIA ceed sw, která měla GDI a řídilo se mi opravdu pěkně, dobrá spotřeba a za plynem to šlo taky krásně. Někdo mi říkal, že by šel do CVVT, že to jsou spolehlivé motory, někdo zase, že už jsou staré. Je to docela dilema a budu rád, když mi napíšete názory a zkušenosti s těmito motory...

Servus )
reagovat
nahlásit
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Čtvrtek 05.06.2014 14:37, re:
Dobrý den, Já osobně Vám doporučuji držet se pohonné jednotky CVVT. Nebývají s nimi prakticky žádné problémy a spotřeba se drží na přijatelné úrovni. Přímovstřiková šestnáctistovka GDI má sice vyšší výkon, při jeho využívání si za to ale nechá adekvátně zaplatit. Pokud jste spíše klidný řidič, příliš argumentů ke koupi tato verze nedává.
reagovat
nahlásit
Nahlásit nevhodný příspěvek
jméno a příjmení:
e-mail:
Toto oznámení je činěno ve smyslu čl. 16 nařízení EU č. 2022/2065, o jednotném trhu digitálních služeb a o změně směrnice 2000/31/ES (DSA).
Oznámení podávám, protože se domnívám, že příspěvek:
porušuje obecně závazný právní předpis
porušuje Všeobecné obchodní podmínky internetových stránek tipcars.com
Odesláním tohoto oznámení potvrzuji, že se v dobré víře domnívám, že informace a tvrzení v něm obsažené jsou přesné a úplné.


Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2026, všechna práva vyhrazena.