0
zpět
 

diskuze k tématu: Hyundai Accent 1.3 GLS

kategorie zařazení tématu: korejská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.05.2007 04:36, Wenny
Zrovna řeším nějaké vozítko pro svou drahou půli :o) ale do korejce v kombinaci s řidičským uměním mé ženy asi nepůjdu - jsem po této recenzi rád že mám jasno....jinak chtělo to tedy ještě recenzi na manželku a důvod proč se ji zbavuješ :o))) samozřejmě s přiloženým fotem :o)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.05.2007 08:32, To je láce
Devadesát klacků za rezivějícího Korejce s takovým motorem ... Taky bych chtěl mít na vyhazování!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.05.2007 08:33, RE: Wenny
anonym napsal:
Zrovna řeším nějaké vozítko pro svou drahou půli :o) ale do korejce v kombinaci s řidičským uměním mé ženy asi nepůjdu - jsem po této recenzi rád že mám jasno....jinak chtělo to tedy ještě recenzi na manželku a důvod proč se ji zbavuješ :o))) samozřejmě s přiloženým fotem :o)
Fakt hezká recenze ke snídani :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.05.2007 09:05, :)
Hezke, zvlast to o manzelce :))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.05.2007 09:40, Accent
anonym napsal:
Hezke, zvlast to o manzelce :))
Kdybych vybiral auto pro manzelku, tak by na prvnim miste asi byla bezpecnost a uz i ve tehle cenove/vekove kategorii jsou znacne rozdily. Rozmluvit Megana a koupit rezavyho Hyundaie s papirovyma plechama to mi hlava nebere..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.05.2007 09:44, RE: Accent
Krkovicka napsal:
Kdybych vybiral auto pro manzelku, tak by na prvnim miste asi byla bezpecnost a uz i ve tehle cenove/vekove kategorii jsou znacne rozdily. Rozmluvit Megana a koupit rezavyho Hyundaie s papirovyma plechama to mi hlava nebere..
Vzdyt psal te se rozvadi, ne? (-:
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.05.2007 09:44, RE: Wenny
anonym napsal:
Zrovna řeším nějaké vozítko pro svou drahou půli :o) ale do korejce v kombinaci s řidičským uměním mé ženy asi nepůjdu - jsem po této recenzi rád že mám jasno....jinak chtělo to tedy ještě recenzi na manželku a důvod proč se ji zbavuješ :o))) samozřejmě s přiloženým fotem :o)
Mohl jsem si dovolit jít do korejce, protože ex celkem umí řídit, ještě nebourala a jezdí už dlouho (déle než já) a často krátké trasy po venkově. Důvod rozvodu? Neshody v otázce další budoucnosti - prostě nechtěla abysme se odstěhovali od jejích rodičů, kde jsme bydleli, tak jsem šel sám.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.05.2007 09:45, RE: Accent
Krkovicka napsal:
Kdybych vybiral auto pro manzelku, tak by na prvnim miste asi byla bezpecnost a uz i ve tehle cenove/vekove kategorii jsou znacne rozdily. Rozmluvit Megana a koupit rezavyho Hyundaie s papirovyma plechama to mi hlava nebere..
Jízdy pouze v skoro nulovém provozu po venkově. Navíc je celkem opatrná a zkušená řidička.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.05.2007 09:49, RE: To je láce
anonym napsal:
Devadesát klacků za rezivějícího Korejce s takovým motorem ... Taky bych chtěl mít na vyhazování!
Nezapomeň, že je to rok a půl stará cena (teď tak za 70kkč) navíc se nepředpokládají žádné opravy po bouračkách (parkování na samotě před domem nebo v garáži, jízdy po venkově a do menšího města v minimálním provozu)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.05.2007 09:50, Cena
Krkovicka napsal:
Kdybych vybiral auto pro manzelku, tak by na prvnim miste asi byla bezpecnost a uz i ve tehle cenove/vekove kategorii jsou znacne rozdily. Rozmluvit Megana a koupit rezavyho Hyundaie s papirovyma plechama to mi hlava nebere..
Nejak me prijde ta cena neumerne vysoka na to, ze auto nemelo servisku, bylo lehce orezle a ani stav nebyl tak perfektni celkove, jak pise majitel, neco tam cinkalo, spatny tlumic atd. Cena 90 tis me prijde opravdu velmi vysoka na toto auto, hlavne na rok 98 je to cena standartni, ale u evropskeho auta, ne u Korejce. Kdyby ho koupil tak za 65 tak by to nebyla spatna koupe, ale za 90 tis bych asi vzal neco jineho. Napriklad toho Megana. Tehde jeste renault nedelal tak poruchova auta jako dnes.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.05.2007 09:57, RE: Accent
Krkovicka napsal:
Kdybych vybiral auto pro manzelku, tak by na prvnim miste asi byla bezpecnost a uz i ve tehle cenove/vekove kategorii jsou znacne rozdily. Rozmluvit Megana a koupit rezavyho Hyundaie s papirovyma plechama to mi hlava nebere..
Jo a toho megana jsem rozmluvil, protože jsem se bál situace, kdy prostě nenastartuje. protože blbá elektrika. Nebo jí budou blikat kontrolky s chybama atd. A taky megan za ty prachy s motorem 1.6 je na ni moc silný, ale podvozek nic moc. Já jsem byl vždycky zastáncem aktivní bezpečnosti - pro ni raději lepší podvozek a slabší motor, aby si nezvykla závodit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.05.2007 10:01, RE: Cena
mufik.martin napsal:
Nejak me prijde ta cena neumerne vysoka na to, ze auto nemelo servisku, bylo lehce orezle a ani stav nebyl tak perfektni celkove, jak pise majitel, neco tam cinkalo, spatny tlumic atd. Cena 90 tis me prijde opravdu velmi vysoka na toto auto, hlavne na rok 98 je to cena standartni, ale u evropskeho auta, ne u Korejce. Kdyby ho koupil tak za 65 tak by to nebyla spatna koupe, ale za 90 tis bych asi vzal neco jineho. Napriklad toho Megana. Tehde jeste renault nedelal tak poruchova auta jako dnes.
Tak to te zklamu. Autor jednak psal, ze cena je stara rok a pul a jednak Megane je taky pekne "povedeny" kousek. Renault je auto, ktere dobre jede (kdyz se rozjede), ma solidni vybavu a nizkou cenu. Ale verte, ze ty penize, ktere pri koupi usetrite, tak velmi rychle zaplatite na servisu. Nahradni dily jsou velmi drahe, cena prace je sice prumerna, ale s autorizovanym servisem mam hodne spatne zkusenosti.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.05.2007 10:01, korektura
Jo a ještě drobnost V originále jsem psal, že jsem značkový servis vyfakoval. Po korektuře Tipcars jsem se jen "usmál"
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.05.2007 10:16, RE: Wenny
anonym napsal:
Mohl jsem si dovolit jít do korejce, protože ex celkem umí řídit, ještě nebourala a jezdí už dlouho (déle než já) a často krátké trasy po venkově. Důvod rozvodu? Neshody v otázce další budoucnosti - prostě nechtěla abysme se odstěhovali od jejích rodičů, kde jsme bydleli, tak jsem šel sám.
Tak to bylo rozumny.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.05.2007 10:23, RE: korektura
anonym napsal:
Jo a ještě drobnost V originále jsem psal, že jsem značkový servis vyfakoval. Po korektuře Tipcars jsem se jen "usmál"
Nedávno jsem tady o korektuře četl, ale moji recenzi vloni otiskli tak, jak jsem ji poslal. Pravdou jest, že jsem tam šťavnatými výrazy poněkud šetřil. Do autorizovaných servisů sem tam zavolám, abych věděl, kolik uštetřím. Zatím mi rekordní přijde repase brzového třmenu s výměnou destiček (ty jsem vyměnit opravdu chtěl) kvůli porušené prachovce za cca 10 000,- (desky 2500,- ))), repasovaný třemen 6300,- a zbytek práce). Tak jsem jim řekl, ať na to nešmatají, koupil jsem si prachovku za 300,- (originál od Opela, protože zase jedině tam mi byli schopni prodat správný typ), desky od Feroda za 800, takže jsem to pořídil skoro 10 x levněji. Momentálně skvěle sekundují brzdové kotouče s cenou 5500,- originál Opel 1 kus. Už je mám doma od Feroda za 1700,- oba. To mi hlava nebere.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.05.2007 15:07, výkon 60koní
David V napsal:
Nedávno jsem tady o korektuře četl, ale moji recenzi vloni otiskli tak, jak jsem ji poslal. Pravdou jest, že jsem tam šťavnatými výrazy poněkud šetřil. Do autorizovaných servisů sem tam zavolám, abych věděl, kolik uštetřím. Zatím mi rekordní přijde repase brzového třmenu s výměnou destiček (ty jsem vyměnit opravdu chtěl) kvůli porušené prachovce za cca 10 000,- (desky 2500,- ))), repasovaný třemen 6300,- a zbytek práce). Tak jsem jim řekl, ať na to nešmatají, koupil jsem si prachovku za 300,-...
U těch verzí se 60 PS stačí vyndat restriktor v sání a hnedle mám standartní verzi se 75 PS. Je to udušený pro německej trh, kde platěj pojistku podle výkonu a ne z objemu (je to odstupňovaný 60koní, 75 koní, 90 koní.....) Jinak ta verze s 82 PS je naprosto stejná jako ta se 75 PS, jenom je prodávána v čechách. (v německu je sníženej papírově výkon na těch 75 PS) . Jinak je to poměrně jednoduché a spolehlivé auto pro nenáročného uživatele, kterej preferuje poměr výbava/cena. Pokud se zavčasu ošetří dutiny proti korozi tak to není zase tak špatný. Nehledě na to, že problémy s korozí má většina značek do toho roku 2000 (Opel, Ford, Nissan, Mazda.......) Jenom to není tak vidět, protože to do bazaru jde všechno zaretušovaný. Zaměřte se na zadní lemy a uvidíte, kolik věhlasnějších značek má problémy s korozí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.05.2007 20:38, RE: výkon 60koní
anonym napsal:
U těch verzí se 60 PS stačí vyndat restriktor v sání a hnedle mám standartní verzi se 75 PS. Je to udušený pro německej trh, kde platěj pojistku podle výkonu a ne z objemu (je to odstupňovaný 60koní, 75 koní, 90 koní.....) Jinak ta verze s 82 PS je naprosto stejná jako ta se 75 PS, jenom je prodávána v čechách. (v německu je sníženej papírově výkon na těch 75 PS) . Jinak je to poměrně jednoduché a spolehlivé auto pro nenáročného uživatele, kterej preferuje poměr výbava/cena. Pokud se zavčasu oše...
jedinné co bych bral z koree je hyundai sonata,nebo nějakou korejskou děvku
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 25.05.2007 17:41, Dost ostry zavěr :-)
))
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.