0
zpět
 

diskuze k tématu: Luxusní off roady - Auta bez kompromisů

kategorie zařazení tématu: americká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 29.11.2006 12:43, Naštěstí...
Nemám naštěstí tak silné ego a tak malé sebevědomí, abych toužil nebo si pořídil takového mastodonta. Jen bohorovnost některých řidičů v těchto vozidlech mi trošku vadí na silnicích
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 29.11.2006 13:59, RE: Naštěstí...
donald napsal:
Nemám naštěstí tak silné ego a tak malé sebevědomí, abych toužil nebo si pořídil takového mastodonta. Jen bohorovnost některých řidičů v těchto vozidlech mi trošku vadí na silnicích
Myslím, že je to otázka spíše peněz, než silného ega či malého sebevědomí, to je dobré si přiznat. Jinak vyloženě OFFroad Landrover Defender je jiná kategorie ( naštěstí ) než silniční WW či Porsche.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 29.11.2006 14:19, RE: Naštěstí...
Maverick napsal:
Myslím, že je to otázka spíše peněz, než silného ega či malého sebevědomí, to je dobré si přiznat. Jinak vyloženě OFFroad Landrover Defender je jiná kategorie ( naštěstí ) než silniční WW či Porsche.
Rovněž Mercedes G je vyloženě offroad bez ohledu na to jak luxusní má interier.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 29.11.2006 15:46, RE: Naštěstí...
Kybergreg napsal:
Rovněž Mercedes G je vyloženě offroad bez ohledu na to jak luxusní má interier.
Aj Lada Niva
:)))))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 29.11.2006 21:19, RE: Naštěstí...
bubu napsal:
Aj Lada Niva
:)))))
I ta zvladla drsne hory Rumunska.

A kdyz je to clanek o off-roudech tak mi tu schazi vic Landaku a ne jen Defik je to sice kral. Ale s takovim Tuaregem se muzu s klidnym srdcem merit Range Rover, Range Rover Sport a ani D3 by se tady neztratila.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.01.2007 17:22, RE: Naštěstí...
donald napsal:
Nemám naštěstí tak silné ego a tak malé sebevědomí, abych toužil nebo si pořídil takového mastodonta. Jen bohorovnost některých řidičů v těchto vozidlech mi trošku vadí na silnicích
tak tak je to otazka penez a ne EGA ! ......
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 08.03.2007 08:58, Offy
Sem offrouďák a nechápu k čemu jinýmu je hummer, tuareg, cayenne, Gčko než na masírování., Gčko je do terénu dobrý ale novýho medvěda za 3Mega si nekupujou lidi na ježdění terénem ale na masírování po městě, osobně bych dal přednost S classe či Audi A8 před těmito kraksnami. Tuareg, caynee, hummery (mimo H1) to sou auta s kterýma lze s obavami projet polní cestu, pokud rádi opravujete kupte si Defender, kor sůl s nim udělá divi. Něco sem se najezdil a do terénu mi přída dobrý suzuki smaurai aneb za pár korun se dá užasně vyblbnout, nebo jako zarytý Toyotář používám LC 70. Hummer H1 je sice terréní auto ale má šílenou spotřebu, velikost a hlavně u nás je na nic protože s ním úvozovou cestu neprojedete a na kličkování mezi stromy taky nic moc. Luxusní offroady nejsou rozhodně na offroadění, vono utopit v brodu kupu drátů s kompjůtrem za 2Mega nejni dobrej nápad.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 08.03.2007 09:03, RE: Naštěstí...
¨Vizos napsal:
I ta zvladla drsne hory Rumunska.

A kdyz je to clanek o off-roudech tak mi tu schazi vic Landaku a ne jen Defik je to sice kral. Ale s takovim Tuaregem se muzu s klidnym srdcem merit Range Rover, Range Rover Sport a ani D3 by se tady neztratila.
Hmm Land rovery se mi líbil než sem v tom jel a opravoval. Defík je děs nejni kam dár ruku leda z vokýnka, kostitřas a dost drahej. Hliník sůl u nás sežere, přeci jenom starý defíky jezdej v indii a africe a ne na solených silnicích, a třeba discovery to je tragédie, podvozek odchází pořád něco vylágrovanýho, a při opravě konstruktéři nemysleli, špatný přístup a třeba výměna spojky je peklo u toyoty se všude dostanu a je vydět, že japonci u toho mysleli hlavou. D3 a nový Range sou masírky jak Tuateg, koukně te se třeba na 24 offroad maraton kolik takových "offů" tam jezdí... ždánej nejni to do terénu v terénu je třeba robustní rám, dvě pevný nápravy, uzávěrky a hlavně umět jezdit.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.