0
zpět
 

diskuze k tématu: Honda Stream 1.7 nebo 2.0?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, vše o spotřebě, japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 08.08.2007 04:42, rozhodně 2.0
Rozhodně 2.0 !!!!!!!!! Ta 1.7 je na takové auto málo. Nahoněnými Kw při obrovských otáčkách se nenechat oblafnout. Má to jen pár Nm a ještě k tomu hodně vysoko Nepodlézej laťku jako nejmenší model nejmenované tuzemské automobilky. Úsměvy hostesek, dobrej marketing a pěkné metalízy jsou fajn, ale na autě je nejdůležitější motor!!! Ten je na prvním místě a bez něj to nepojede
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 08.08.2007 17:36, 2.0
Kdyz byla kdysi Stream novinkou, ve Svete motoru psali ze ten 2.0 je nejlepsi dvoulitr soucasnosti...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 08.08.2007 18:00, RE: rozhodně 2.0
Ráďa napsal:
Rozhodně 2.0 !!!!!!!!! Ta 1.7 je na takové auto málo. Nahoněnými Kw při obrovských otáčkách se nenechat oblafnout. Má to jen pár Nm a ještě k tomu hodně vysoko Nepodlézej laťku jako nejmenší model nejmenované tuzemské automobilky. Úsměvy hostesek, dobrej marketing a pěkné metalízy jsou fajn, ale na autě je nejdůležitější motor!!! Ten je na prvním místě a bez něj to nepojede
Souhlas,já bych šel též do 2.0
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 09.08.2007 22:39, RE: rozhodně 2.0
anonym napsal:
Souhlas,já bych šel též do 2.0
Ano i já si myslím, že v současnosti není lepší diesel, možná ještě Toyota, ale to nevím jistě. Japonci se diselovými motory dřív moc nezabývali, protože necýtili potřebu. Dnes je situace jiná a tak mají zase nejlepší motory, jako měli dřív nejlepší benz. motory, tak mají dnes nejlepší diesel a benzín samozřejmě taky. Vím, že se to nebude spoustě koncernovým přitakávačům líbit, ale je to prostě skutečnost. Zase sem budou psát chytráci některé vyrcholné verze od Mercedesu a BMW ale já se bavím o autech pro normální lidi, takže podle toho k tété diskusi přistupujte.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 13.08.2007 16:04, RE: rozhodně 2.0
Šakal napsal:
Ano i já si myslím, že v současnosti není lepší diesel, možná ještě Toyota, ale to nevím jistě. Japonci se diselovými motory dřív moc nezabývali, protože necýtili potřebu. Dnes je situace jiná a tak mají zase nejlepší motory, jako měli dřív nejlepší benz. motory, tak mají dnes nejlepší diesel a benzín samozřejmě taky. Vím, že se to nebude spoustě koncernovým přitakávačům líbit, ale je to prostě skutečnost. Zase sem budou psát chytráci některé vyrcholné verze od Mercedesu a BMW ale já se bavím ...
chápeš že se bavíme o benzínu???
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 09.09.2008 21:31, Mám ho!!!
Koupil jsem 2 iVTEC v automatu a doporučuji!!! Na každé svezení s mou Hondou se oproti firemní Fabii teším jako malé dítě. Pro pětičlennou rodinu je auto s možností dvou dalších míst dokonalou kombinací zážitku z jízdy a praktičností...
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.