0
zpět
 

diskuze k tématu: Honda Jazz 1.4 i-VTEC – klame vzhledem

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 03.10.2011 09:05, věčný problém
nějak nerozumím těm cenám u Hondy, pro ČR jsou prostě drahé a Honda tady jednoduše nemá jméno, aby mohla mít vyšší ceny. Přitom kvalitativně na to má v podstatě s jakýmkoliv modelem. Je umění neprodávat tak dobrá auta...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 03.10.2011 18:41, RE: věčný problém
Tomi napsal:
nějak nerozumím těm cenám u Hondy, pro ČR jsou prostě drahé a Honda tady jednoduše nemá jméno, aby mohla mít vyšší ceny. Přitom kvalitativně na to má v podstatě s jakýmkoliv modelem. Je umění neprodávat tak dobrá auta...
To je úplně jednoduchý. Jestlipa u Hondy vůbec ví, kde je nějaká ČR? Takže importér má úplně jiný podmínky, než německej soudruh. Tudíž má jiný koncový ceny. Tudíž se toho málo prodává. Tudíž pro Hondu jsme nezajímavý trh, že ani neví, kde nějaká ČR leží... A tak furt dokola...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 03.10.2011 20:56, RE: věčný problém
Pepe napsal:
To je úplně jednoduchý. Jestlipa u Hondy vůbec ví, kde je nějaká ČR? Takže importér má úplně jiný podmínky, než německej soudruh. Tudíž má jiný koncový ceny. Tudíž se toho málo prodává. Tudíž pro Hondu jsme nezajímavý trh, že ani neví, kde nějaká ČR leží... A tak furt dokola...
Přesně tak..., to jsem tu chtěl taky napsat. Těm je u prdele nějaká desetimilónová země... (ledažeby se platilo švýcarskými franky...). Nezájem. Česká republika? A máme tam pane řediteli Kamikadze něco prodávat? No, pane Shitaki, dlouho jsem přemýšlel... dlouho, dlouho...a nakonec jsem se rozhodl, že ano. I mravenci v mraveništi mají právo na život... Jinak já vám na to Hondu seru, když už malé a živé auto, tak poslední Colt 1.3 70Kw a to za lidových +-240 000. A nebo Swift???? Tam dostanu to samé jako u Hondy, možná lepší...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 04.10.2011 07:52, RE: věčný problém
gablenz napsal:
Přesně tak..., to jsem tu chtěl taky napsat. Těm je u prdele nějaká desetimilónová země... (ledažeby se platilo švýcarskými franky...). Nezájem. Česká republika? A máme tam pane řediteli Kamikadze něco prodávat? No, pane Shitaki, dlouho jsem přemýšlel... dlouho, dlouho...a nakonec jsem se rozhodl, že ano. I mravenci v mraveništi mají právo na život... Jinak já vám na to Hondu seru, když už malé a živé auto, tak poslední Colt 1.3 70Kw a to za lidových +-240 000. A nebo Swift???? Tam dostanu to sa...
chlapci tak jednoduchý to zase není. Importér v ČR má mozek, japonec má mozek, minimálně jeden ví, když na konci roku sleduje výsledky, že je Honda v prodejnosti v ČR na 20-25.místě celkově. Tedy dost blbě, když se podíváš jaký značky jí už předběhly. Takže karate Kid by s tím klidně něco udělat mohl, aby to popohnal. Ale asi má jinou strategii, o které nevíme...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 04.10.2011 10:47, RE: věčný problém
gablenz napsal:
Přesně tak..., to jsem tu chtěl taky napsat. Těm je u prdele nějaká desetimilónová země... (ledažeby se platilo švýcarskými franky...). Nezájem. Česká republika? A máme tam pane řediteli Kamikadze něco prodávat? No, pane Shitaki, dlouho jsem přemýšlel... dlouho, dlouho...a nakonec jsem se rozhodl, že ano. I mravenci v mraveništi mají právo na život... Jinak já vám na to Hondu seru, když už malé a živé auto, tak poslední Colt 1.3 70Kw a to za lidových +-240 000. A nebo Swift???? Tam dostanu to sa...
Asi nie, neporovnávaj jazz, colt a swift, nie čo do priestoru na sedenie, nie čo do veľkosti priestoru pre batožinu, čiže prosim k veci!...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 04.10.2011 13:21, RE: věčný problém
milan1 napsal:
Asi nie, neporovnávaj jazz, colt a swift, nie čo do priestoru na sedenie, nie čo do veľkosti priestoru pre batožinu, čiže prosim k veci!...
I do Coltu se vleze pytel korytnaček a čučoriedek...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 05.10.2011 20:57, RE: věčný problém
Tomi napsal:
chlapci tak jednoduchý to zase není. Importér v ČR má mozek, japonec má mozek, minimálně jeden ví, když na konci roku sleduje výsledky, že je Honda v prodejnosti v ČR na 20-25.místě celkově. Tedy dost blbě, když se podíváš jaký značky jí už předběhly. Takže karate Kid by s tím klidně něco udělat mohl, aby to popohnal. Ale asi má jinou strategii, o které nevíme...
Ano, je to složitější... Taky se sledujou náklady na marketing, u nás přesněji řečeno na "válku" proti etablovanejm značkám. A tyhle náklady (vč. odpisů strojů, budov) se promítají do výrobních nákladů. Nějak jsem nezaznamenal výraznější marketingovou kampaň Hondy... Každopádně ta by se promítla do ceny za prodaný ks... Je to nadlouho, koncern to zde má umetenější, takže třebaže je kampaň masivní, pořád to v poměru k prodaným ks vychází levně...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.10.2011 14:05, RE: věčný problém
gablenz napsal:
I do Coltu se vleze pytel korytnaček a čučoriedek...
To je síce pravda, ale do Coltu nenaložíš kolo s kolama, co má vzadu osmikolečko a v strede trikolečko a môžeš len jazdiť kolem dokola!...
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.