0
zpět
 

diskuze k tématu: Honda FR-V 1.8 i-VTEC - test spotřeby

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.07.2007 08:58, Petře, Petře
to jsou přesně ta vozítka, u kterých Vám závidím vaši práci. ( samozřejmě pozitivně ) ................................................................................................................................................................... a to srovnání C5 se Scoutem už jsem Vám odpustil )))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.07.2007 11:19, Spotreba
Moc nerozumim konstatovani autora clanku, ze spotreba 6,6 l neni prilis oslnivy vysledek v porovnani s Civikem se stejnym motorem. Civic sedan mel ale na stejne trase spotrebu 6,4 l/100km...
Jinak cca 1 rok vlastnim FR-V 2.0 i-VTEC a s tim se da jezdit v prumeru tak za 8 litru. Ted jsem napr. jel 2x z Prahy do C. Budejovic a na pocitaci svitilo 6,9 l/100km, takze namerenou spotrebu u motoru 1.8 povazuji za odpovidajici a na 140 k benzin C-MPV velmi dobrou.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.07.2007 14:46, RE: Spotreba
Konrad napsal:
Moc nerozumim konstatovani autora clanku, ze spotreba 6,6 l neni prilis oslnivy vysledek v porovnani s Civikem se stejnym motorem. Civic sedan mel ale na stejne trase spotrebu 6,4 l/100km...
Jinak cca 1 rok vlastnim FR-V 2.0 i-VTEC a s tim se da jezdit v prumeru tak za 8 litru. Ted jsem napr. jel 2x z Prahy do C. Budejovic a na pocitaci svitilo 6,9 l/100km, takze namerenou spotrebu u motoru 1.8 povazuji za odpovidajici a na 140 k benzin C-MPV velmi dobrou.
taky se mi zda spotreba fr-v spis hodne dobra
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.07.2007 16:00, RE: Spotreba
anonym napsal:
taky se mi zda spotreba fr-v spis hodne dobra
Na ten výkon a stavbu auto vynikajúca hodnota.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 12.07.2007 23:45, RE: Spotreba
anonym napsal:
Na ten výkon a stavbu auto vynikajúca hodnota.
také si myslím, že je to slušná spotřeba na hmotnost a velikost auta..Pokud chci ještě ušetři zvolím diesel jestli se do tohoto tedy dává..
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.