0
zpět
 

diskuze k tématu: Honda CRX 1.6i

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.06.2006 09:04, Oběktivní
Zase jednou objektivní hodnocení, díky za ně. Nenašel jsem nic o přední nápravě, kromě čepů, a co vím, tak tyhle tvrdé podvozky na našich silnicích doslova pláčou. Jak to bylo s rameny? A co tlumiče?
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.06.2006 09:53,
Aleš napsal:
Zase jednou objektivní hodnocení, díky za ně. Nenašel jsem nic o přední nápravě, kromě čepů, a co vím, tak tyhle tvrdé podvozky na našich silnicích doslova pláčou. Jak to bylo s rameny? A co tlumiče?
Pardon, samozřejmě objektivní. Fuj ach ten můj češtin
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.06.2006 10:01, servis
Servisovat tak staré auto ve značkovém serv isu Honda je dost nevýhodné, existuje spousta servisů kde dělají Hondy a za několikrát menší ceny. Nevím jak na CRX ale na ostatní Hondy není problém sehnat relativně levná ložiska do kol hned od několika výrobců. GO motoru taky není žádný problém, že to v Honda servisech odmítají udělat nemusí ani nikoho mrzet protože za ty peníze by se to těžce nevyplatilo
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.06.2006 13:11, RE: servis
Ivoss napsal:
Servisovat tak staré auto ve značkovém serv isu Honda je dost nevýhodné, existuje spousta servisů kde dělají Hondy a za několikrát menší ceny. Nevím jak na CRX ale na ostatní Hondy není problém sehnat relativně levná ložiska do kol hned od několika výrobců. GO motoru taky není žádný problém, že to v Honda servisech odmítají udělat nemusí ani nikoho mrzet protože za ty peníze by se to těžce nevyplatilo
stejne tak vymena alternatoru pri vadnem regulatoru, myslim ze neni problem opravit pouze regulator ...
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.06.2006 13:12, RE: servis
milo napsal:
stejne tak vymena alternatoru pri vadnem regulatoru, myslim ze neni problem opravit pouze regulator ...
ale jinak pekna recenze, konecne nekdo nepopisoval CRX jak neskutecny drak trhajici vsechny BMW a ostatni vozy na cestach :)
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.06.2006 13:17, RE: Oběktivní
Aleš napsal:
Zase jednou objektivní hodnocení, díky za ně. Nenašel jsem nic o přední nápravě, kromě čepů, a co vím, tak tyhle tvrdé podvozky na našich silnicích doslova pláčou. Jak to bylo s rameny? A co tlumiče?
No než jsem to auto koupil, tak tady najelo tak 20-30 tis. km, zbytek v USA v Californii (a tam jsou nejlepsi cesty), takze tlumice byly na pocatku celkem v pohode. Jinak mi ke konci zacalo odchazet PP rameno (mozna ze jenom silentblok) a mozna pruziny, tlumice uz take mely dost za sebou, ale uz jsem to nechal byt.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.06.2006 13:20, RE: servis
milo napsal:
stejne tak vymena alternatoru pri vadnem regulatoru, myslim ze neni problem opravit pouze regulator ...
Jo, nakonec byl ale nejlevnejsi cely alternator vcetne regulatoru z bouracky. On ten puvodni byl americky (a trosku jinak vypadal), ale na funkci to nemelo vliv. Akorat, ze se na to vsichni opravari vymlouvali.
reagovat
nahlásit


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:
Nahlásit nevhodný příspěvek
jméno a příjmení:
e-mail:
Toto oznámení je činěno ve smyslu čl. 16 nařízení EU č. 2022/2065, o jednotném trhu digitálních služeb a o změně směrnice 2000/31/ES (DSA).
Oznámení podávám, protože se domnívám, že příspěvek:
porušuje obecně závazný právní předpis
porušuje Všeobecné obchodní podmínky internetových stránek tipcars.com
Odesláním tohoto oznámení potvrzuji, že se v dobré víře domnívám, že informace a tvrzení v něm obsažené jsou přesné a úplné.


Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2026, všechna práva vyhrazena.