0
zpět
 

diskuze k tématu: Honda CR-V 2.2 i-CTDi - špička na silnici

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 29.05.2007 00:21, Fuj
Pohled na auto zepředu a z profilu = katastrofa !!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 29.05.2007 04:40, RE: Fuj
anonym napsal:
Pohled na auto zepředu a z profilu = katastrofa !!!
Podle mě je to naopak nádherné auto a to jak extriér tak interiér. Tento obal spojený s prvotřídní technikou Hondy je skutečně jedinečný kousek, který bych rád vlastnil, bohužel na takové auto nemám:(
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 29.05.2007 10:19, RE: Fuj
anonym napsal:
Podle mě je to naopak nádherné auto a to jak extriér tak interiér. Tento obal spojený s prvotřídní technikou Hondy je skutečně jedinečný kousek, který bych rád vlastnil, bohužel na takové auto nemám:(
TOTO AUTO JE NADERNE...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 29.05.2007 15:41, RE: Fuj
anonym napsal:
TOTO AUTO JE NADERNE...
snad nadherne nie...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 29.05.2007 20:37, RE: Fuj
anonym napsal:
Pohled na auto zepředu a z profilu = katastrofa !!!
No, je to otázka vkusu, ale jsou lidi, kteří prostě nemohou uznat, že japonci dělají špičková auta, tak říkají aspoň, že jsou hnusná. Jednou jsem v práci držel autohit a kolega šel okolo. Viděl tam nějaký nový model Nissanu a říkal "co to je za káru" Když jsem mu řekl, že je to Nissan, tak řekl, že je to hnus. Prostě na debila narazíš vždy a všude. Osobně bych CR-Včko bral a moc rád.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 29.05.2007 23:07, Honda
anonym napsal:
No, je to otázka vkusu, ale jsou lidi, kteří prostě nemohou uznat, že japonci dělají špičková auta, tak říkají aspoň, že jsou hnusná. Jednou jsem v práci držel autohit a kolega šel okolo. Viděl tam nějaký nový model Nissanu a říkal "co to je za káru" Když jsem mu řekl, že je to Nissan, tak řekl, že je to hnus. Prostě na debila narazíš vždy a všude. Osobně bych CR-Včko bral a moc rád.
Honda je proste Honda,vzdy kvalita s preciznimi jizdnimi vlastnostmi,vynikajicim motorem,bohatou vybavou a libivim designem,kt jine automobilky proste neumi a vzdy jsou a budou krok pozadu za Hondou.To je realita uz dlouha leta!Tot vse!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.05.2007 20:54, RE: Honda
anonym napsal:
Honda je proste Honda,vzdy kvalita s preciznimi jizdnimi vlastnostmi,vynikajicim motorem,bohatou vybavou a libivim designem,kt jine automobilky proste neumi a vzdy jsou a budou krok pozadu za Hondou.To je realita uz dlouha leta!Tot vse!
No teď jsem četl názor tragéda, co psal, že Accord na něj působil poněkud fórově a tak si koupil Passasta. Tak to se fakt nedá, lidi asi něco hulej. Jak může někdo napsat takovou blbost? Nedávno jsem jel B6tkou a nechápu, jak to může někdo srovnávat s Hondou, to snad jenom absolutní ignor!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.05.2007 21:15, RE: Honda
anonym napsal:
No teď jsem četl názor tragéda, co psal, že Accord na něj působil poněkud fórově a tak si koupil Passasta. Tak to se fakt nedá, lidi asi něco hulej. Jak může někdo napsat takovou blbost? Nedávno jsem jel B6tkou a nechápu, jak to může někdo srovnávat s Hondou, to snad jenom absolutní ignor!
super Honda, super Diesel
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 02.06.2007 19:59, predok
No vydarené SUV čko. Uznávam fakt že sa nehrá na offroad. Len ten predok! Tú dieru medzi maskou a nárazníkom fakt nechápem, špatí to celé auto.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.06.2007 21:58, RE: Fuj
anonym napsal:
TOTO AUTO JE NADERNE...
Pred par mesici jsem se rozhodoval mezi Toyota RAV 4 a novou Hondou CRV. Ted jezdim 2 mesice s RAVou D4D Terra, vybranou hlavne kvuli vyzkouseni a taky aby se zena naucila poradne ridit a zda se mi, ze jsem nevybral az tak dobre. Doplatim pujcku a za 2 roky koupim Hondu, pokud na to budu mit.
CRV je sportak na silnici, uvnitr velmi kompaktni a pokud nema nepadnouci cerveny lak, ale treba tmave modry, stribrny, nebo cerny vypada elegantne. Jizdni vlastnosti taky lepsi nez RAVa a myslim, ze i drzi lepe hodnotu. Jinak auto z recenze je tezce precenene a treba v Belgii se da CRV Elegance bez DPH a po slevach poridit za 23,5 tisic eur. Doporucuju pro normalni lidi rozhodne nekupovat u dealera v CR, jako auto z recenze, ti jsou na Hondy neumerne drazi.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 18.12.2008 14:16, RE: Fuj
anonym napsal:
Pohled na auto zepředu a z profilu = katastrofa !!!
Asi ti chybí peníze a pro tebe není nic lepšího jak škoda 120!!
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.