0
zpět
 

diskuze k tématu: Nový Civic, Audi Q7 a Focus ST - známe ceny! (fotogalerie)

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 05.12.2005 11:11, K zblítí
Ten nový civic je k zblití, inter. je pěkný, ale jinak to Japonci úplně posrali. Je to opravdu hnus, hlavně ten zadek, nechtěl bych to ani za 100tis natož tak za půl mega.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 05.12.2005 14:43, RE: K zblítí
Jarek napsal:
Ten nový civic je k zblití, inter. je pěkný, ale jinak to Japonci úplně posrali. Je to opravdu hnus, hlavně ten zadek, nechtěl bych to ani za 100tis natož tak za půl mega.
Blbečku, nerozumíš japonskému umění...tohle auto se ti začne líbit až dospěješ, tedy to už možná nebudou jezdit ani ojetiny...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.12.2005 08:08, RE: K zblítí
Yeti napsal:
Blbečku, nerozumíš japonskému umění...tohle auto se ti začne líbit až dospěješ, tedy to už možná nebudou jezdit ani ojetiny...
Já už jsem dávno dospěl, ale ty jsi asi nemáš kouska vkusu, to auto se totiž nelíbí nikomu koho znám, měl jsem 2 generace civicu a z 95 3dv. a z 98 sedana, takže jsem zastáncem Japon. vozů, ale toto se jim opravdu nepovedlo, BLBEČKU !
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.12.2005 14:16, RE: K zblítí
Jarek napsal:
Ten nový civic je k zblití, inter. je pěkný, ale jinak to Japonci úplně posrali. Je to opravdu hnus, hlavně ten zadek, nechtěl bych to ani za 100tis natož tak za půl mega.
Každý má jinej styl,a né každému se nový model líbí.Mě se civic také nelíbí.....mám jinej styl......Je to prostě otázka vkusu.Čekám,kolik lidí mě nazve "blbečkem".
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 11.12.2005 20:49, RE: K zblítí
Passat napsal:
Každý má jinej styl,a né každému se nový model líbí.Mě se civic také nelíbí.....mám jinej styl......Je to prostě otázka vkusu.Čekám,kolik lidí mě nazve "blbečkem".
proboha lidi,kazdy ma prece jiny vkus,kdyby ne,tak by tady vseci mohli jezdit ve 120 a kazdy by tvrdil ze mu libi:)
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.