0
zpět
 

diskuze k tématu: jaké auto z vybraných

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, automobilky, německá vozidla, japonská vozidla, typ vozidla, osobní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 05.07.2014 19:51, jaké auto z vybraných
Zdravím, již delší dobu pokukuji po autě na které zrovna šetřím. Auto by bylo denně v provozu, sem tam nějaké výlety max. 100km ( nájezd asi 10-15 tis. km) . Jediné co mám rozhodnuto mezi benzínem a dieselem, je že preferuji benzín. Chtěl bych aby vozidlo nebylo doslova líné, a aby splňovalo některé požadavky jako jsou:
1) Spolehlivost - samozřejmě počítám že se musí vždy něco vyměnit, ale aby mě auto nezrujnovalo opravami.
2) lepší dynamika motoru ( obsah do 2l)
3) menší výbava el. okna (nemusí být klimatizace)
4) cena do 50000 tisíc, bokem mam něco na opravy
5) náhradní díly (aby se dalo něco sehnat)
6) Karoserie jakákoliv, kromě kombi.
Uvažují o autech jako
Ford puma 1.7
Honda civic 6g 1.5 vtec-e (nejlépe ek3 hatchback)
Honda accord 6g
Toyota celica 6g

Nemohu se rozhodnout
nezáleží mi tolik na tvrdosti podvozku/ komfortu.
díky
reagovat
Paul
počet příspěvků773
datum registrace07.11.2008
Sobota 05.07.2014 20:05, Legrace vs. pohodlí
Chválím výběr i dotaz. Rozhodoval bych se mezi Hondami, jezdil jsem v obou a jsou hodně rozdílné - Accord je pohodlné auto střední třídy a ideální je 2,0 - jede jako ďas, je ale trochu užraný a i servis bude trichu dražší. Civic je zábavná motokára a zároveň nenáročný držák při rozumné jízdě s malou spotřebou. Pohlídal bych si hlavně stav motoru a korozi podvozku a hlavně se s oběmi projel, co mi líp ssedne.
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Čtvrtek 10.07.2014 22:11, RE:
Dobrý den. Všechna auta, pokud budou v dobrém stavu, dokáží být spolehlivá a poměrně svižná. Já osobně Vám doporučuji Hondu Civic nebo Ford Puma. Ta dokáže zejména se sedmnáctistovkou o výkonu 96 kW nabídnout dynamické svezení. Náhradní díly jsou levné a dobře dostupné. V interiéru je ale místa poskromnu, což nemusí každému vyhovovat.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.