0
zpět
 

diskuze k tématu: Honda Civic VII - spolehlivá ojetina za tři platy?

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
Milouš1
počet příspěvků16
datum registrace10.07.2013
Neděle 12.06.2016 19:09, CIVIC
Zdravím, určitě to dobrá volba je... jděte do silnějšího 1,6, nebo 1,8 benzínu. Nejlepší by byla Type R, ale na tu Vám těch 60 papírů nestačí... ta je úplně super. Žádné turbo, žádné přímé vstřiky a jiné serepletičky, které z auta dělají spíše hypochondra. Jdde o klasický motor, který se Vám odvděčí spolehlivostí a dlouhou životností. Když přehlédnete trochu špatné ,,tvarování" karoserie a vnější ergonomie, tak není co řešit, věřte tomu. ML
reagovat
ctverak
počet příspěvků255
datum registrace01.08.2007
Pondělí 13.06.2016 13:57, RE: CIVIC
Milouš1 napsal:
Zdravím,určitě to dobrá volba je... jděte do silnějšího 1,6, nebo 1,8 benzínu. Nejlepší by byla Type R, ale na tu Vám těch 60 papírů nestačí... ta je úplně super. Žádné turbo, žádné přímé vstřiky a jiné serepletičky, které z auta dělají spíše hypochondra. Jdde o klasický motor, který se Vám odvděčí spolehlivostí a dlouhou životností. Když přehlédnete trochu špatné ,,tvarování" karoserie a vnější ergonomie, tak není co řešit, věřte tomu.ML


Civic je určitě dobré auto, až na to že 1,8 se do C7.g nikdy nedodával. Civic 7.g mohl mít motory 1,4, 1,6 a 2,0 Type R a ještě se dodával 2,0 118kW nikoliv Type R ale klasické pětidvířko ale těch u nás bylo prodaných pár kusů ale v německu jdou sehnat. A diesel 1,7. Ideální motorizace je 1,6 a nejlíp po FL modely, mě se líbí mnohem víc než před FL.
S typických závad je elektrické řízení, které začne klepat a nedá se levně opravovat, mlžení předních světel a odchází zámky ve dveřích.
reagovat
Pra_se
počet příspěvků1
datum registrace18.11.2022
Pátek 18.11.2022 18:39, otáčky motoru
Ahoj,už jsem trošku zoufalí a tak prosím o pomoc,mám hondu civic VII,1,4 a zdá se mi že mám nízké otáčky motoru na volnoběh.Nevíte prosím někdo jaká je správná hodnota otáček???
Motor se na volnoběh dost chvěje a někdy skoro až chcípne !!
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.