diskuze k tématu: Honda Civic Hybrid - není jen autem pro vyvolené
kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 05.01.2007 14:33,
Hybrid
Hatchback je mnohem hezci!!
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 08.01.2007 10:13,
RE: Hybrid
Zed napsal: Hatchback je mnohem hezci!!
Protoze je sportovnejsi,ale jen 3dv!!! 5dv. nic moc!
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 08.01.2007 20:19,
RE: Hybrid
zigi napsal: Protoze je sportovnejsi,ale jen 3dv!!! 5dv. nic moc!
A ty si videl 3d?Ten jeste neni na trhu!Zatim jezdi po silnici pouze 5d civic.To bude asi tim,ze zadni dvere nemaji kliku na dverich ale schovanou ve sloupku,ze?
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 08.01.2007 20:23,
RE: Hybrid
zigi napsal: Protoze je sportovnejsi,ale jen 3dv!!! 5dv. nic moc!
to Zigi : a vis co Zigi,radsi se uz nevyjadruj,co slovo to blbost.Porad se seres do kazde diskuze a pritom ses uplne mimo misu.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 09.01.2007 13:41,
RE: Hybrid
Zdenda civic napsal: to Zigi : a vis co Zigi,radsi se uz nevyjadruj,co slovo to blbost.Porad se seres do kazde diskuze a pritom ses uplne mimo misu.
Hej chytracku, a co Civic Type-R?Ten mimo jsi TY!!!
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 10.01.2007 19:55,
RE: Hybrid
zigi napsal: Hej chytracku, a co Civic Type-R?Ten mimo jsi TY!!!
Tak mas napsat CTR nebo CTS a ne 3d ty lamo.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 13.01.2007 22:20,
RE: Hybrid
zigi napsal: Hej chytracku, a co Civic Type-R?Ten mimo jsi TY!!!
Civic Type-R posledni generace ale taky jeste neni na trhu. Takze fakt uz radsi nic nepis.