0
zpět
 

diskuze k tématu: Honda Civic 1.8 Sport

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 25.05.2006 12:36, fuj...
...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 25.05.2006 14:16, kráááááása...
bubu napsal:
...
...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 25.05.2006 16:36, RE: kráááááása...
drž hubu bubu napsal:
...
ved uz drzim...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 25.05.2006 22:13, RE: kráááááása...
bubu napsal:
ved uz drzim...
http://auto.sme.sk/clanok.asp?cl=2727502,tu je video k testu Octavie RS- to len na margo toho aka tu bola battle ked sa niekomu nepacilo ako tu testuju auta
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 26.05.2006 00:10, RE: kráááááása...
milan napsal:
http://auto.sme.sk/clanok.asp?cl=2727502,tu je video k testu Octavie RS- to len na margo toho aka tu bola battle ked sa niekomu nepacilo ako tu testuju auta
Čo tým chcel básnik řict??
Videl som Civica naživo, krasavec. Nemá chybu. Fakt zaujímave auto. Je však jasné že tomu komu sa páči taký typ áut ako Ochcáva sa Civic páčiť nebude. Veď on aj pre takých ľudí nie je určený. Je pre tých, ktorý už zistili, že Octáva nie je nadpozemská bytosť a za tú cenu sa dá kúpiť spusta iných rovnako a lepšie vybavených áut. Myslím že aj ten motor 1.8 v Civicu bude vyborny. V nedávnom teste spotreby to dokázal, keď dosiahol na svoj výkon priam neuveriteľnú spotrebu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 26.05.2006 00:12, RE: kráááááása...
Viliam Tell napsal:
Čo tým chcel básnik řict??
Videl som Civica naživo, krasavec. Nemá chybu. Fakt zaujímave auto. Je však jasné že tomu komu sa páči taký typ áut ako Ochcáva sa Civic páčiť nebude. Veď on aj pre takých ľudí nie je určený. Je pre tých, ktorý už zistili, že Octáva nie je nadpozemská bytosť a za tú cenu sa dá kúpiť spusta iných rovnako a lepšie vybavených áut. Myslím že aj ten motor 1.8 v Civicu bude vyborny. V nedávnom teste spotreby to dokázal, keď dosiahol na svoj výkon priam neuveriteľnú spotrebu.
Všimnite si, na benzín fakt veľmi dobra spotreba. Skoro ako diesel ale s poriadným výkonom a bez DDDDD.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 26.05.2006 10:01, RE: kráááááása...
Viliam Tell napsal:
Čo tým chcel básnik řict??
Videl som Civica naživo, krasavec. Nemá chybu. Fakt zaujímave auto. Je však jasné že tomu komu sa páči taký typ áut ako Ochcáva sa Civic páčiť nebude. Veď on aj pre takých ľudí nie je určený. Je pre tých, ktorý už zistili, že Octáva nie je nadpozemská bytosť a za tú cenu sa dá kúpiť spusta iných rovnako a lepšie vybavených áut. Myslím že aj ten motor 1.8 v Civicu bude vyborny. V nedávnom teste spotreby to dokázal, keď dosiahol na svoj výkon priam neuveriteľnú spotrebu.
Ja proti civicu nic nemam, prave naopak, dost som uvazoval o kupe 1.6ky v o 2 generacie starsom voze. Tym linkom som len chcel len ukazat ze auta sa daju testovat aj ostrejsie ako ich testuju na tip-cars- a to uz neviem co by tu pisali typci co sa pohorsovali uz nad tip-cars metodami. Co sa tyka noveho Civicu, osobne sa mi pacila skor 3 dverova predposledna verzia, tento novy ma podla mna az velmi sci-fi dizajn, bojim sa ze rychlo zostarne a bude posobit divne (asi ako stare Tipo s digi palubovkou-sorry za prirovnanie). Ale trojdverova verzia bez toho plexiskloveho pasu s normalnou mriezkou co som videl niekde na nete je fakt dobra.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.05.2006 13:48, RE: kráááááása...
milan napsal:
Ja proti civicu nic nemam, prave naopak, dost som uvazoval o kupe 1.6ky v o 2 generacie starsom voze. Tym linkom som len chcel len ukazat ze auta sa daju testovat aj ostrejsie ako ich testuju na tip-cars- a to uz neviem co by tu pisali typci co sa pohorsovali uz nad tip-cars metodami. Co sa tyka noveho Civicu, osobne sa mi pacila skor 3 dverova predposledna verzia, tento novy ma podla mna az velmi sci-fi dizajn, bojim sa ze rychlo zostarne a bude posobit divne (asi ako stare Tipo s digi palubo...
Mě se na fotkách tento Civic líbil, ale v reálu mi přišel jako lacinej plastikáč z číny, hlavně ten předek interier se mi líbí, ale nevím jak je to s prostorem ( měřím 1,94 m) motor je podle všeho dost dobrej - sečteno podtrženo asi docela dobrý auto.
Mimochodem proč sorry za přirovnání k Tipu - ta palubka se mi móc líbila ( na svoji dobu )
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.