0
zpět
 

diskuze k tématu: Honda Civic 1,5 V-TEC - jak jezdí po 313 tis. km?

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.05.2012 06:09, Děkuji na stokrát!
Děkuji za obsáhlou a vyčerpávající recenzi ojetého vozu. Tolik informací se prostě jinde člověk nedozví. Takhle si já představuji dobře napsanou recenzi. Měla by sloužit příkladem pro všechny.

PS: je vidět, že se holt kvapem blíží léto a redakce asi opravdu už nemá co nabídnout. Kdysi jsem měl tyto recenze rád a také jsem rád četl články z poradny, ale v poslední době jsem doslova zhnusen, jednak na "výtoky" někerých odborníků a pak nad náplní. O pořádném autě s pořádným (tedy rozuměj větším obsahem motoru než 1,2 tetraturbo) se tu člověk nedoví ani Ň a nad stupiditou některých příspěvků se i chce zvracet....

Nemám víc, co bych řekl. A příspěvek od z dnešního dne mě defintivně přesvědčil, že sem už fakt nemá cenu chodit ve snaze se něco dovědět. MOžná tak pobavit a zakrouti hlavou.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.05.2012 11:01, RE: Děkuji na stokrát!
Zdeny60 napsal:
Děkuji za obsáhlou a vyčerpávající recenzi ojetého vozu. Tolik informací se prostě jinde člověk nedozví. Takhle si já představuji dobře napsanou recenzi. Měla by sloužit příkladem pro všechny.

PS: je vidět, že se holt kvapem blíží léto a redakce asi opravdu už nemá co nabídnout. Kdysi jsem měl tyto recenze rád a také jsem rád četl články z poradny, ale v poslední době jsem doslova zhnusen, jednak na "výtoky" někerých odborníků a pak nad náplní. O pořádném autě s pořádným (tedy rozuměj větším ...
Přemýšlel jsem, že napíšu něco takového, když jsem si přečetl větu " Ešte čo ma tak v rýchlosti napadlo ...". Jestli někdo píše recenzi s tím, že ho ještě tak něco v rychlosti napadne, tak snad ani neměl začínat.

Dávám podnět redakci, že by někde v místech, kde se vkládají recenze umístila pro ty slabší nějaký mustr, co by v recenzi nemělo chybět. Něco v tomto smyslu:

- důvod výběru konkrétního modelu, výchozí zadání
- vybrané vozidlo, stav, cena, okolnosti nabídky
- výchozí údržba
- provoz, hodnocení designu, motoru, podvozku, užitných vlastností
- údržba za dobu užívání, provozní náklady
- celkové zhodnocení vhodnosti volby, spokojenost

Doplňte podle uvážení.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.05.2012 18:43, RE: Děkuji na stokrát!
Koloss napsal:
Přemýšlel jsem, že napíšu něco takového, když jsem si přečetl větu " Ešte čo ma tak v rýchlosti napadlo ...". Jestli někdo píše recenzi s tím, že ho ještě tak něco v rychlosti napadne, tak snad ani neměl začínat.

Dávám podnět redakci, že by někde v místech, kde se vkládají recenze umístila pro ty slabší nějaký mustr, co by v recenzi nemělo chybět. Něco v tomto smyslu:

- důvod výběru konkrétního modelu, výchozí zadání
- vybrané vozidlo, stav, cena, okolnosti nabídky
- výchozí údržba
- pr...
A ještě možná vnést trochu jasno do stáří recenze,eventuelně auta v době psaní recenze, často se nějak nemůžu dopídit
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.