0
zpět
 

diskuze k tématu: Helena Nováková: Změny znamenaly zjednodušení

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 21.05.2007 08:11, Plácání
bez urážky ( nemám v úmyslu a naopak jsem proti urážení ), ale paní poněkud plácá. Limity na dálnicích zachovat, protože auta jsou dost rychlá??? Co je to za argument??? Protože řidiči jezdí rychle v obcích??? Co je to za argument?? Samozřejmě s ledasčím se dá souhlasit, ale jinak po podrobnějším čtení jsem došel k názoru, že paní profesionálka rychleji mluvila ( či psala ) než myslela.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 21.05.2007 09:38, Souhlas s edmundem
edmund napsal:
bez urážky ( nemám v úmyslu a naopak jsem proti urážení ), ale paní poněkud plácá. Limity na dálnicích zachovat, protože auta jsou dost rychlá??? Co je to za argument??? Protože řidiči jezdí rychle v obcích??? Co je to za argument?? Samozřejmě s ledasčím se dá souhlasit, ale jinak po podrobnějším čtení jsem došel k názoru, že paní profesionálka rychleji mluvila ( či psala ) než myslela.
Opravdu chabé argumenty, já například nejčastěji porušuju pravidla, když předjíždím paka jedoucí v obci 39 a mimo obec 75 km/h nalepeni na středovou čáru.
Ať si každý jezdí jak chce pomalu, když si není jistej, ale ať proboha nejezdí prostředkem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 21.05.2007 13:20, Kruháky
Že by kruhové objezdy zvyšovaly plynulost dopravy? To si snad někdo dělá legraci, ne?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 21.05.2007 13:49, RE: Souhlas s edmundem
Aleš napsal:
Opravdu chabé argumenty, já například nejčastěji porušuju pravidla, když předjíždím paka jedoucí v obci 39 a mimo obec 75 km/h nalepeni na středovou čáru.
Ať si každý jezdí jak chce pomalu, když si není jistej, ale ať proboha nejezdí prostředkem.
Pokud ti dela problem predjet pomale auto, ktere jede ve svem pruhu, tak jsi pako ty.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 21.05.2007 13:51, RE: Kruháky
anonym napsal:
Že by kruhové objezdy zvyšovaly plynulost dopravy? To si snad někdo dělá legraci, ne?
Ano, kruhovy objezd oproti klasicke svetelne krizovatce zvysuje plynulost dopravy. Zkus se nekdy projet ve vetsim meste (treba v patek) a trochu o tom pouvazovat :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 21.05.2007 14:18, RE: Kruháky
anonym napsal:
Ano, kruhovy objezd oproti klasicke svetelne krizovatce zvysuje plynulost dopravy. Zkus se nekdy projet ve vetsim meste (treba v patek) a trochu o tom pouvazovat :)
faktem ovšem je, že se staly takovou módní vlnou, že jsou někdy na místech, kde dopravě příliš nepomáhají a naopak někdy průjezd komplikují. Osobákům tolik ne, aole když občas vidím, jak se s některými kruháči musí prát kamiony, tak si říkám, jestlijich vážně není moc.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 21.05.2007 22:00, RE: Souhlas s edmundem
anonym napsal:
Pokud ti dela problem predjet pomale auto, ktere jede ve svem pruhu, tak jsi pako ty.
Nedělá mi to problém, ale zbytečně tím překračuji povolenou rychlost, BTW nejezdíš v klobouku?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 21.05.2007 23:40, příspěvek byl vymazán
příspěvek byl vymazán
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.05.2007 13:22, RE: Souhlas s edmundem
anonym napsal:
Nedělá mi to problém, ale zbytečně tím překračuji povolenou rychlost, BTW nejezdíš v klobouku?
A o kolik ji prekrocis kdyz predjizdis to auto jedouci 39 km/h? BTW ja v klobouku nejezdim, ale ty asi ano.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.