0
zpět
 

diskuze k tématu: Havarujete na dálnici? Vaše auto bude pryč do 30 minut

kategorie zařazení tématu:
marek.sakarFB
počet příspěvků22
datum registrace21.10.2013
Pondělí 21.12.2015 08:15, Marek
Když tu bude skutečně spolupráce ŘSD a Pojišťoven tak proč ne. Není žádné tajemství, že si dopravní policie přivydělává tím, že volá na místa dopravních nehod takzvané Crash huntery a tím se poškozený po dopravní nehodě dostává to bezvýchodné situace ( v důsledku které mnohdy zaplatí spoustu peněz). Otázka zní zda se bude ŘSD obtěžovat zjišťovat kde má kdo pojištění a tudíž od koho vyžádat asistenční služby. Možná by mohla ŘSD mít na toto vlastní firmu? A ta by měla domluvené ceny se všemi tuzemskými pojišťovnami ?
reagovat
morty
počet příspěvků7
datum registrace21.12.2015
Pondělí 21.12.2015 23:38, Dotaz
Mám prvně otázku. Jelikož jsem ještě díky bohu toto řešit nemusel, to si nemůžu zavolat sám svou "odtahovku"?
reagovat
marek.sakarFB
počet příspěvků22
datum registrace21.10.2013
Úterý 22.12.2015 13:13, odpověd
V tuto chvílí by jste ještě tuhle možnost mít měl. V případě, že třeba po nehodě budete odvezen RZS tak policie odtah zajistí sama (říká se tomu "nařízený odtah"). K tomu se také pojišťovny staví jinak. Hodně pojišťoven toto hradí.
reagovat
Zvirak
počet příspěvků459
datum registrace09.09.2012
Středa 23.12.2015 09:09, .
já jsem zažil obě situace, jednou jsem na dálnici volal odtah a pak mě po nehodě odvezla RZS a já se pak z nemocnice ještě hádal s PČR.
Přístup policie po nehodě byl mírně řečeno skandální. Za odtah motorky ca 15 km jsem měl zaplatit asi 10 tisic. Nakonec to zacálovala pojišťovna a po dlouhým a hnusným dohadování to stálo asi dva tisíce. Co já vim od bývalého kolegy (bývalého pražského dopraváka) měli pětikilo bokem za odtah, resp. Crashhuntery.

a odtah z dálnice při poruše na nejbližší výjezd je, myslím, v každém POV v rámci asistenčních služeb zdarma.
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.