0
zpět
 

diskuze k tématu: Jak slouží přes dvacet let starý Ford Transit?

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.05.2008 00:08, ford
Tak k tomu není co dodat.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.05.2008 08:11, RE: ford
kos napsal:
Tak k tomu není co dodat.
Nebyly by nějaké fotky?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.05.2008 08:58, hmm
Zajímavý příspěvek, co jsem až do konce četl se zaujetím. Nicméně... nebyla by ta 70 tis. už lepší volba?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.05.2008 08:59, Pavel
Dekuji za peknou recenzi, moc pekne jsem si pocetl. Jen bych se taky primlouval za nejake ty fotecky. Diky
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.05.2008 09:50, RE: ford
anonym napsal:
Nebyly by nějaké fotky?
přimlouvam se taky za nějaké fotky
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.05.2008 14:09,
dobrej týpek...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.05.2008 15:10, Übrauto :)
Tak to je brutál. Tohle je to pravé: "Z lásky k motoru" :D :D
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.05.2008 15:20, RE: ford
kos napsal:
Tak k tomu není co dodat.
Bohužel fotky nemám, jelikož jsem bez digitálu a mobil taky nefotí úplně nejlépe ... přemluvím kamaráda a uvidíme HoNZA
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.05.2008 17:41, Lo-Jack
Nejlepší co jsem tu četl!!! Prosím foto!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.05.2008 18:25, odvaha musí být :-)
Otázka zda by za 50 nebyl lepší o generaci novější Tranďák do kterého by se nastrkalo 20 a výsledek by byl podobný. Nicméně odvaha se cení a fandím tomu. Vzhledem k motoru a diferáku před smrtí to bude mít beztak najeté 600tkm a ne 250 ale jinak dobrý. Na technoparty budou čubrnět hihi.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.05.2008 18:39, RE: hmm
anonym napsal:
Zajímavý příspěvek, co jsem až do konce četl se zaujetím. Nicméně... nebyla by ta 70 tis. už lepší volba?
Tož byla:
http://www.aaaauto.cz/cz/nissan-vanette/car.html?id=148744
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.05.2008 21:19, výborne
skvelá recenzia, konečne dobré čítanie...ale ináč to už bola riadna vášeň mechanika tie prestavby a opravy, človeku vŕta hlavou či by sa neoplatilo kúpiť niečo novšie a zachovalejšie..kedže bol menený motor, nebol problém s prihlásením?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.05.2008 23:15, to čumim
Tak to čumim, tohkle je fakt zajímavý... skvělej příspěvek... Foto, foto
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 02.05.2008 14:44, RE: výborne
gld napsal:
skvelá recenzia, konečne dobré čítanie...ale ináč to už bola riadna vášeň mechanika tie prestavby a opravy, človeku vŕta hlavou či by sa neoplatilo kúpiť niečo novšie a zachovalejšie..kedže bol menený motor, nebol problém s prihlásením?
Dle platného zákona je to výměna náhradního dílu ne? když se předtím nechá vymazat číslo motoru z OTP...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 03.05.2008 00:16, Super!!!
Zatím nejlepší co jsem tu četl! přimlouvám se taky za fotečky!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 03.05.2008 08:23, Přidávám se
Musím se přidat ke všem ostatním. Opravdu jedna z nejhezčích recenzí, jaké jsem tu kdy četl. Autor má pravdu, že tyto Transity byly poslední, které měly ... jaksi ... duši. Tak na mne alespoň působí. Takže, díky za zpříjemnění rána, těžce závidím a přeji statisíce kilometrů v pohodě.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 03.05.2008 15:16, RE: výborne
anonym napsal:
Dle platného zákona je to výměna náhradního dílu ne? když se předtím nechá vymazat číslo motoru z OTP...
no tak by som to chápal keby tam dal ten istý typ motora..on však použil iný, výkonnejší takže preto sa pýtam
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 03.05.2008 16:55, RE: Přidávám se
anonym napsal:
Musím se přidat ke všem ostatním. Opravdu jedna z nejhezčích recenzí, jaké jsem tu kdy četl. Autor má pravdu, že tyto Transity byly poslední, které měly ... jaksi ... duši. Tak na mne alespoň působí. Takže, díky za zpříjemnění rána, těžce závidím a přeji statisíce kilometrů v pohodě.
na autorecenze.cz je podpobná recenze, ale na 1203 a majitel si udělal pancéřovou úpravu
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 03.05.2008 21:06, RE: Přidávám se
anonym napsal:
na autorecenze.cz je podpobná recenze, ale na 1203 a majitel si udělal pancéřovou úpravu
Vůbec nechci snižovat autorovo nadšení a přeji hodně km bez oprav,ale přesně tohle měl můj bratranec v Bratislavě jako vozidlo pro kapelu a vzpomínám si,že tam vždy po ose,zpátky na laně,to bylo pravidlo.Určitě to byla olítaná rachotina,tehdy se nic jiného sehnat ani nedalo,je to tedy jen zkušenost.Vzhledem k jednoduchosti Fordů všeobecně a vzájemné zaměnitelnosti dílů,počtu zvrakovaných Sierr či Scorpií je možnost levných oprav určitě velmi výhodnou motivací mít právě tohohle Tranzita.Na mobile-de jsem dokonce viděl i karavany právě na tomhle typu.Tak ať to jezdí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 08.05.2008 14:54, pěkné!
Sopuhlasím s ostatními, je to moc hezký přízpěvek . je vidět že ještě někdo jezdí rád jen tak a nehoní se za nulovou spotřebou a obrovským výkonem, oobrovským křídlem na zadku auta !
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.