0
zpět
 

diskuze k tématu: Návrat nejbrutálnějšího Mustangu - Shelby Cobra GT 500!

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.03.2005 07:53, Parádička z USA
Vypadá moc dobře, několikrát jsem potkal na silnici klasického Mustanga a to auto nemá chybu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.03.2005 08:02, Shelby
Tak na tomto autě si už od mládí ulítávám, i když jsem měl radši starší verzi, tak rozhodně i tento bourák má hooodně moc do sebe. Vyzařuje z něho nějaká zvláštní energie, která mě silně přitahuje. A i ta cena je docela v klidečkuuu....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.03.2005 10:34, RE: Shelby
Dalis napsal:
Tak na tomto autě si už od mládí ulítávám, i když jsem měl radši starší verzi, tak rozhodně i tento bourák má hooodně moc do sebe. Vyzařuje z něho nějaká zvláštní energie, která mě silně přitahuje. A i ta cena je docela v klidečkuuu....
Taky jsem si říkal, že ta cena není nijak nedostupná. A to je fak "americký sval" :D
btw:ta poznámka o navoněné slečince! :D !
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.03.2005 10:47, Mustang jako ojetina
Vyhledal jsem si na TipCars Mustanga jako ojetinu z dvaceti je tam jeden za 50 tis z roku 1978!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.03.2005 11:01, RE: Mustang jako ojetina
anonym napsal:
Vyhledal jsem si na TipCars Mustanga jako ojetinu z dvaceti je tam jeden za 50 tis z roku 1978!
Ono taky u nás takových "kočárů" moc nepotkáš. Já viděl v běžném provozu jen jeden pětilitr kabrio. A musím říct, že z toho šel docela respekt :) Hlavně když prošlápl plynový pedál na semaforu :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 27.03.2005 13:52, Hmmm
Pěkné, ale drsné úpravy mustangů už dělá pár let hlavně Saleen. Navíc tohle vypadá tak, že je to prostě nový mustang Cobra a po Shelbym se to jenom jmenuje.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.