0
zpět
 

diskuze k tématu: Ford Mondeo combi 2.0 TDCi - test spotřeby

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.10.2007 14:25, Zatím nikdo?
Tak co, žádné reakce? Tak já budu teda první. Nové Mondeo je parádička, kombík je skutečně šik, i když zadní partie mi hodně připomínají S-Max. A hodně se mi líbí ty elektróny.
Mně by ten motor bohatě stačil.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.10.2007 14:45, RE: Zatím nikdo?
kuko napsal:
Tak co, žádné reakce? Tak já budu teda první. Nové Mondeo je parádička, kombík je skutečně šik, i když zadní partie mi hodně připomínají S-Max. A hodně se mi líbí ty elektróny.
Mně by ten motor bohatě stačil.
ten motor nemá chybu, noc lepšího nehledej...jinak kombík je asi nejhezčí verzí ze všech tří. Prostě já zvedám palec pro auto roku!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.10.2007 15:53, RE: Zatím nikdo?
anonym napsal:
ten motor nemá chybu, noc lepšího nehledej...jinak kombík je asi nejhezčí verzí ze všech tří. Prostě já zvedám palec pro auto roku!
když už bude ve fázi hledáni vhodného motoru pro své nové Mondeo, to už asi budu za vodou. Zatím lovím o třídu níž, nakoupil jsem už 2 roky dozadu, jsem se svým výběrem spokojený, ale velký auto je velký auto!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.10.2007 20:45, bez předmětu
Nové momdeo - kombi se mi designově celkem líbí, seděl jsem v něm na autosaloně v Brně, interiér mě přišel moc členitý, na můj vkus. Určitě ale zažije takový prodejní úspěch jako starší generace. A hlavně zatopí i Vw ... a z toho mám největší radost.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.10.2007 21:46,
Nové mondeo se mi líbí. Jedinou výtku mám k zadním světlum který který se mi až tak nelíbí ale to je pouze jen věc vkusu..Co ovšem určitě ne tak to je trend sedaček z části kůže a jakési mikroplyše či co to je..To je hnus. Bud beru látkové a nebo kvalitní kůži která nepraska a drží i po velkém opotřebení (to bohužel málo které automobilky uměj tak je někdy lepší volba latkové).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.10.2007 21:53, RE: bez předmětu
Jirka K. napsal:
Nové momdeo - kombi se mi designově celkem líbí, seděl jsem v něm na autosaloně v Brně, interiér mě přišel moc členitý, na můj vkus. Určitě ale zažije takový prodejní úspěch jako starší generace. A hlavně zatopí i Vw ... a z toho mám největší radost.
Krásny auto,
akorát nevím, proč mi ve spoustě detailů připomíná volvo. nebo spíš volvo mi připomíná mondeo?..)
Petr
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.10.2007 16:46, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Nové mondeo se mi líbí. Jedinou výtku mám k zadním světlum který který se mi až tak nelíbí ale to je pouze jen věc vkusu..Co ovšem určitě ne tak to je trend sedaček z části kůže a jakési mikroplyše či co to je..To je hnus. Bud beru látkové a nebo kvalitní kůži která nepraska a drží i po velkém opotřebení (to bohužel málo které automobilky uměj tak je někdy lepší volba latkové).
Krásný auto, ty sedáky se mi naopak líbí, působí kvalitně. Líbí se mi i ta holka, co tam sedí, už jsem ji v nějakém autě viděl. Tak až budete příště představovat nějaké další krásné auto, tak tam posaďte i tu hezkou holku,ju?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.10.2007 19:49, RE: bez předmětu
Šakal napsal:
Krásný auto, ty sedáky se mi naopak líbí, působí kvalitně. Líbí se mi i ta holka, co tam sedí, už jsem ji v nějakém autě viděl. Tak až budete příště představovat nějaké další krásné auto, tak tam posaďte i tu hezkou holku,ju?
mě zas tak hezká nepřipadá..
Jo a sedan je ze všech tří nej.... a je i nejdelší ! paráda
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.10.2007 21:46, RE: bez předmětu
anonym napsal:
mě zas tak hezká nepřipadá..
Jo a sedan je ze všech tří nej.... a je i nejdelší ! paráda
Je milá a hotovo!
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.