0
zpět
 

diskuze k tématu: Ford Mondeo combi 2,0 TDCi - po všech stránkách lepší

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 18.10.2007 07:49, novinky novinky
uff... Líbí se mi ten závěr cena základní verze 599 k a cena za vybavenou verzi 959k ... krásný rozdíl asi další auto, řekl bych. Ale jinak je to krásný vůz akorát to nebude mít ve střední třídě lehké třeba Nová Laguna taky posunula pomyslné hranice o něco dál a je velmi pěkná.Jen škoda že renault nemá ve střední třídě sedana (lagunu) bylo by to jistě zajimavé
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 18.10.2007 08:40, RE: novinky novinky
anonym napsal:
uff... Líbí se mi ten závěr cena základní verze 599 k a cena za vybavenou verzi 959k ... krásný rozdíl asi další auto, řekl bych. Ale jinak je to krásný vůz akorát to nebude mít ve střední třídě lehké třeba Nová Laguna taky posunula pomyslné hranice o něco dál a je velmi pěkná.Jen škoda že renault nemá ve střední třídě sedana (lagunu) bylo by to jistě zajimavé
Prosimte s Lagunou se jdi vycpat a vubec ji sem netahej, ta nema mezi vyspelou automibilovou slechtou co delat. Kazdopadne jsem si o ni neco precet a je to bida.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 18.10.2007 08:41, RE: novinky novinky
anonym napsal:
Prosimte s Lagunou se jdi vycpat a vubec ji sem netahej, ta nema mezi vyspelou automibilovou slechtou co delat. Kazdopadne jsem si o ni neco precet a je to bida.
to jo.....a nema viceprvek zadni napravy
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 18.10.2007 10:06, Mondeo?
Chlapy, zkuste se projet a sedět v kombíku Honda Accord (včetně redaktora) a budete nový mondeo házet ze skály!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 18.10.2007 11:07, RE: Mondeo?
anonym napsal:
Chlapy, zkuste se projet a sedět v kombíku Honda Accord (včetně redaktora) a budete nový mondeo házet ze skály!
Redaktor oznamuje, že s Accordem má zkušenosti (benzín 2,4 i diesel), přesto Mondeoo ze skály házet nebude.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 18.10.2007 11:22, Prostor ridice
Petr - TipCars.com napsal:
Redaktor oznamuje, že s Accordem má zkušenosti (benzín 2,4 i diesel), přesto Mondeoo ze skály házet nebude.
Mam 197cm a predchozi Mondeo jsem si koupil kvuli prostoru kabiny.
Po usednuti do noveho modelu (na ktery jsem se tesil) jsem zjistil, ze prostor v okoli hlavy je pro me naprosto nedostatecny. A sloupky jdou dozadu prilis zesikma a prostor v okoli hlavy/vyhled sikmo vpred proti predchudci vyrazne ztraci. Jinak fajn, az na tu palubku u verzi Ghia.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.10.2007 01:40, Chválihodný
Pjekné!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.10.2007 12:22, RE: Mondeo?
Petr - TipCars.com napsal:
Redaktor oznamuje, že s Accordem má zkušenosti (benzín 2,4 i diesel), přesto Mondeoo ze skály házet nebude.
V tom pripade velice prosim pana redaktora o recenzi na Hondu Accord kombi CTDI, na kterou uz mesice cekam!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.10.2007 14:53, RE: novinky novinky
anonym napsal:
Prosimte s Lagunou se jdi vycpat a vubec ji sem netahej, ta nema mezi vyspelou automibilovou slechtou co delat. Kazdopadne jsem si o ni neco precet a je to bida.
Kdybys nebyl osel, tak se budeš soudit až si obě auta vyzkoušíš a to by ses divil. Ale ty osel zjevně si tak ťápeš nesmysly !
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 20.10.2007 01:18, design je dobrej :-)
Tak design se povedl, to se nechat musí. Dokonce hezčí než hatch, který jsem už párkrát na živo potkal. Dokonce i slečně z fotek se to podle úsměvu docela líbí ...kdyby byl ale takový přímý srovnávací test s Passatem, nezlobil bych se
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 20.10.2007 09:47, RE: Mondeo?
anonym napsal:
V tom pripade velice prosim pana redaktora o recenzi na Hondu Accord kombi CTDI, na kterou uz mesice cekam!
Bohužel Honda ČR v současné době nemá v testovací flotile k dispozici provedení kombi ...
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.