0
zpět
 

diskuze k tématu: Ford Kuga - nejlepší z SUV?

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 26.09.2008 12:14, Plvnííí
Je to foceno u německé školy v Jinonicích - pod Vidoulí. No né!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 26.09.2008 12:26, Netahne
Skoro pul roku na trhu a prodano 32ks.. Cim to asi bude...a ani nafta netahne...CX-7 se prodava radove vic.. Navic Kuga je z rodiny kinetickych pro me osobne designove nejhorsi... No, obcas i Ford slapne vedle :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 26.09.2008 12:30, K předzávěrečné polemice
S ní plně souhlasím. Jen nevím, jestli jsou v menšině Ti, které SUV netáhnou. Osobně znám (pochopitelně je to ovlivněno lidmi, mezi kterými se pohybuji) jen jednoho člověka, který si SUV pořídil (velké) a to je blb. Nejlepší jsou za volantem SUV anorektické blondýny (kterým je koupil milenec, aby na něj netlačily s rozvodem, protože má firmu napsanou na manželku), které ještě nikdo nepoučil o účelu zpětných zrcátek.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 26.09.2008 13:28, RE: K předzávěrečné polemice
Muroň napsal:
S ní plně souhlasím. Jen nevím, jestli jsou v menšině Ti, které SUV netáhnou. Osobně znám (pochopitelně je to ovlivněno lidmi, mezi kterými se pohybuji) jen jednoho člověka, který si SUV pořídil (velké) a to je blb. Nejlepší jsou za volantem SUV anorektické blondýny (kterým je koupil milenec, aby na něj netlačily s rozvodem, protože má firmu napsanou na manželku), které ještě nikdo nepoučil o účelu zpětných zrcátek.
Souhlasím,zajímavé auto, konečné hodnocení pocitů autora se mi líbí.Otec taky chce SUV a když se ho zeptám proč tak neví.Vidí je kolem sebe a líbí se mu,tak asi nakupuje většina lidí...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 26.09.2008 13:44, RE: K předzávěrečné polemice
Tomi napsal:
Souhlasím,zajímavé auto, konečné hodnocení pocitů autora se mi líbí.Otec taky chce SUV a když se ho zeptám proč tak neví.Vidí je kolem sebe a líbí se mu,tak asi nakupuje většina lidí...
SUV je k h....většina kombiků ve střední třídě je strčí do kapsy.
I když v případě X6 bych si nenechal přemlouvat.......
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 26.09.2008 18:56, RE: K předzávěrečné polemice
Muroň napsal:
S ní plně souhlasím. Jen nevím, jestli jsou v menšině Ti, které SUV netáhnou. Osobně znám (pochopitelně je to ovlivněno lidmi, mezi kterými se pohybuji) jen jednoho člověka, který si SUV pořídil (velké) a to je blb. Nejlepší jsou za volantem SUV anorektické blondýny (kterým je koupil milenec, aby na něj netlačily s rozvodem, protože má firmu napsanou na manželku), které ještě nikdo nepoučil o účelu zpětných zrcátek.
Já se s podzávěrečnou polemikou stotožňuji na 100% a jsem rád že se to někdo odvážil napsat. SUVko má prostě nevýhody obojího, na silnici prd a v terénu ještě větší ...pochopím ještě impozantní kousky typu Q7 , X6 a Excursion které image mají tak ano okolí na ten zadek padne, ale ty HRV , Koleosy a Tichuany jsou k smíchu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 26.09.2008 19:02, RE: K předzávěrečné polemice
Ráďa napsal:
Já se s podzávěrečnou polemikou stotožňuji na 100% a jsem rád že se to někdo odvážil napsat. SUVko má prostě nevýhody obojího, na silnici prd a v terénu ještě větší ...pochopím ještě impozantní kousky typu Q7 , X6 a Excursion které image mají tak ano okolí na ten zadek padne, ale ty HRV , Koleosy a Tichuany jsou k smíchu.
Tipuji, že s Q7 jste ještě nejel... Myslím, že na posílení .... "ega" asi funguje, ale X5 neřkuli X6 se nevyrovná (v jízdních vlastnostech a motorech) ani vzdáleně. Na "image"? Snad. Na denní ježdění? Děkuji, ne.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 26.09.2008 20:48, RE: K předzávěrečné polemice
Ráďa napsal:
Já se s podzávěrečnou polemikou stotožňuji na 100% a jsem rád že se to někdo odvážil napsat. SUVko má prostě nevýhody obojího, na silnici prd a v terénu ještě větší ...pochopím ještě impozantní kousky typu Q7 , X6 a Excursion které image mají tak ano okolí na ten zadek padne, ale ty HRV , Koleosy a Tichuany jsou k smíchu.
Já bych snad doplnil, že třeba v mém okolí si většinu suvéček koupili lidi na tahání přívěsů a ne na honění "imidž"
Tonybeny
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 26.09.2008 22:42, RE: K předzávěrečné polemice
tonybeny napsal:
Já bych snad doplnil, že třeba v mém okolí si většinu suvéček koupili lidi na tahání přívěsů a ne na honění "imidž"
Tonybeny
Já bych místo "eSuUúVéčka" volila Subaru Legacy B6 3.0. PS: Image je u auta opravdu docela k ničemu, to mu k lepším jízdním vlastnostem nepomůže, a auto si nekupuji na ukazování sousedům, ale jen a jen pro sebe.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 28.09.2008 20:13, RE: K předzávěrečné polemice
Muroň napsal:
S ní plně souhlasím. Jen nevím, jestli jsou v menšině Ti, které SUV netáhnou. Osobně znám (pochopitelně je to ovlivněno lidmi, mezi kterými se pohybuji) jen jednoho člověka, který si SUV pořídil (velké) a to je blb. Nejlepší jsou za volantem SUV anorektické blondýny (kterým je koupil milenec, aby na něj netlačily s rozvodem, protože má firmu napsanou na manželku), které ještě nikdo nepoučil o účelu zpětných zrcátek.
Kručiš! Jestli já bych si neměla nějakého milence pořídit, když se mi to bmw X6 tak líbí ...
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.