0
zpět
 

diskuze k tématu: Galaxy vs. Mondeo

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 25.11.2005 11:02, Dotaz
Dobrý den,

chtěl bych vědět Váš názor na vozidlo Opel Vectra 1,9 DT rok výroby 2004-2005. Měl bych o tento vůz zájem, ale mám trochu obavy z motoru.

Díky za ochotu

Michal
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 25.11.2005 11:14, RE: Dotaz
Michal Tivodar napsal:
Dobrý den,

chtěl bych vědět Váš názor na vozidlo Opel Vectra 1,9 DT rok výroby 2004-2005. Měl bych o tento vůz zájem, ale mám trochu obavy z motoru.

Díky za ochotu

Michal
Váš dotaz prosím směřujte na e-mail: poradna@tipcars.com. Děkujeme
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 25.11.2005 11:49, raději Mondeo
Volil bych raději Mondeo, Galaxy je už starý model a já osobně nemám důvěru k tak velkým autům.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 25.11.2005 17:23, motor TDCi
V článku na recenzi Mondea píšete o velmi velké nespolehlivosti motorů TDCi,platí to stále,nebo už se to zlepšilo?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 26.11.2005 10:43, priority
Mám Galaxy, předtím jsem měl 406 Break = podobný vůz Mondeu. Jednoznačně měla 406 lepší jízdní vlastnosti. Ale prostor uvnitř a přístup k sedadlům je nesrovnatelný. Pokud vozíte děti v sedačkách, mnohem lépe se vám upoutávají. Hůře pohyhbliví lidé nebo lidé trpící bolestmi páteře a klobů při nasedaní a vysedání teké ocení vyšší posez.
Zjednodušeně - pro požitek z krásně říznuté zatáčky je lepší Mondeo, pro všechno ostatní Galaxy.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 28.11.2005 21:04, RE: priority
TAO napsal:
Mám Galaxy, předtím jsem měl 406 Break = podobný vůz Mondeu. Jednoznačně měla 406 lepší jízdní vlastnosti. Ale prostor uvnitř a přístup k sedadlům je nesrovnatelný. Pokud vozíte děti v sedačkách, mnohem lépe se vám upoutávají. Hůře pohyhbliví lidé nebo lidé trpící bolestmi páteře a klobů při nasedaní a vysedání teké ocení vyšší posez.
Zjednodušeně - pro požitek z krásně říznuté zatáčky je lepší Mondeo, pro všechno ostatní Galaxy.
Takže je rozhodnuto! Vnitřní prostor vyhrál nad požitkem z krásně říznuté zatáčky :))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 29.11.2005 13:08, RE: priority
Martin napsal:
Takže je rozhodnuto! Vnitřní prostor vyhrál nad požitkem z krásně říznuté zatáčky :))
Hodně spokojených km !
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.12.2006 19:16, RE: raději Mondeo
Honza napsal:
Volil bych raději Mondeo, Galaxy je už starý model a já osobně nemám důvěru k tak velkým autům.
a jel jsi v tom nekdy
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.