0
zpět
 

diskuze k tématu: Ford Galaxy

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 16.04.2006 01:10, Tak nevim
Tak nevim jestli se dá tohle považovat za recenzi. Autor asi neni moc výřečný a pochválit auto svede každý.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 16.04.2006 11:00, pepa
Kolik si za to auto zaplatil?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 16.04.2006 13:23, RE: Tak nevim
H.P. napsal:
Tak nevim jestli se dá tohle považovat za recenzi. Autor asi neni moc výřečný a pochválit auto svede každý.
Z takovejhle prispevku bych se poblil....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 16.04.2006 13:24, RE: Tak nevim
MOL napsal:
Z takovejhle prispevku bych se poblil....
Teda myslim jako z recenzi....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 16.04.2006 13:26, Trochu úsměvné
Trochu mě to pobavilo. Mám Sharana, najezdím cca 30tis ročně, momentálně 50tis najeto.... Jak tohle auto bude vypadat na 450tis si nedokážu představit )), ale neznám auto, kde se nemusí nic vyměňovat, zejména při najetí 40tis ročně. Majitel má to auto asi hodně rád... Můžu Vás všechny ujistit, že se u tohoto vozu mění úplně všechno jako u každého takovéhoto auta této kategorie. A na českých silnicích při půl milionu kilometrů, bude v tom autě vrzat úplně, ale úplně všechno!!! Ale je to fajn, když má někdo svoje auto hodně rád )), jenom by to chtělo trošku objektivní nadhled. Nevím proč to sem vůbec někdo píše...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 16.04.2006 13:39, Recenze k hovnu..
Nemůžu si pomoci, ale jinak se tato recenze označit nedá...Kdyby bylo v kalendáři 1.4., dalo by se to snad označit za aprílový žert..pokud tedy není zpoždění mezi napsáním a uveřejněním způsobeno redakcí Tipcarsu....Recenze neobsahuje vůbec žádné směrodatné informace o vozu kromě toho, že autor je s ním spokojen...Jinak koupi vozu po taxikáři může provést jen zoufalec, a u TDI motoru s 280000 km a nyní údajně 420000 musí být minimálně měněno turbo, patrně i čidlo váhy vzduchu, tlumiče, brzdy, rozvody atd..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 16.04.2006 14:09, bezpecnost
chtel bych upozornit autora recenze, ze alespon jedna vlastnost jeho vozidla neni super a to je pasivni bezpecnost, viz.:
http://www.auto.cz/main.php?site=crash_detail&kod=vwsh1999
jinak trochu si umet priznat, ze to co mam neni absolutne nej nej je take dobra vlastnost
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 16.04.2006 17:00, To snad ne...
Uvítal bych alespoň minimum soudnosti ze strany správce této rubriky
(pokud to není nějaký vtipálek) a podobné výplody "inteligenční
elity",raději nezveřejňoval.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 16.04.2006 21:08, RE: To snad ne...
Mirek napsal:
Uvítal bych alespoň minimum soudnosti ze strany správce této rubriky
(pokud to není nějaký vtipálek) a podobné výplody "inteligenční
elity",raději nezveřejňoval.
Mám pocit, že s s takovými "recenzemi" v poslední době přetrhnul pytel. Já potřebuji auto taky každý den a vzhledem k tomu, že auto je nutnou součástí mého života, jej považuji za mnohem víc než kus plechu a plastu. Přesto bych podobný reklamní poutač nestvořil. Ze strany autora bych uvítal větší podrobnost a především OBJEKTIVITU!! A ta chudě vyplněná rubrika v kladech a záporech mě utvrzuje v tom, že autor to auto ani nezná.
Fakt nevím. Chtělo by to, pánové, zvednout úroveň. Díky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 17.04.2006 00:39, RE: Recenze k hovnu..
Josef Ž. napsal:
Nemůžu si pomoci, ale jinak se tato recenze označit nedá...Kdyby bylo v kalendáři 1.4., dalo by se to snad označit za aprílový žert..pokud tedy není zpoždění mezi napsáním a uveřejněním způsobeno redakcí Tipcarsu....Recenze neobsahuje vůbec žádné směrodatné informace o vozu kromě toho, že autor je s ním spokojen...Jinak koupi vozu po taxikáři může provést jen zoufalec, a u TDI motoru s 280000 km a nyní údajně 420000 musí být minimálně měněno turbo, patrně i čidlo váhy vzduchu, tlumiče, brzdy, rozvody atd..
Nevim proč by si měl kupovat auto po taxikářovi jen zoufalec já jsem taky taxikář má vw boru 1.9tdi rv.1999 zakoupil jsem ji jako nový vůz teď mám najeto 478000km o vůz se starám a pravidelně jezdim na servisní prohlídky a jediný co jsem měnil byly dvakrát komplet brzdy(destičky a kotouče) rozvody,filtry a běžně předepsané věci ale tlumiče turbo či váhy vzduchu jsou úplně v pořádku vůz je celkově ve výborném stavu podle mě když se o vůz někdo dobře stará a taky se kněmu i dobře chová tak může být s půlmilionem kilometrů v lepšim stavu než stejný vůz se 150000km od člověka co pravidelnou údržbu zanedbává.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 17.04.2006 10:43, RE: Recenze k hovnu..
Tom napsal:
Nevim proč by si měl kupovat auto po taxikářovi jen zoufalec já jsem taky taxikář má vw boru 1.9tdi rv.1999 zakoupil jsem ji jako nový vůz teď mám najeto 478000km o vůz se starám a pravidelně jezdim na servisní prohlídky a jediný co jsem měnil byly dvakrát komplet brzdy(destičky a kotouče) rozvody,filtry a běžně předepsané věci ale tlumiče turbo či váhy vzduchu jsou úplně v pořádku vůz je celkově ve výborném stavu podle mě když se o vůz někdo dobře stará a taky se kněmu i dobře chová tak může bý...
Připouštím možnost, že jste světlou výjimkou, ovšem co sleduji taxikářské vozy v mém bydlišti, krajském městě, tak jsou to z 90% ohnilé obouchané vraky, které kolem servisu ani neprojely.... může být, že auto s řádnou údržbou a 500000 km je v lepším stavu, než zanedbané auto se 150000 km, ale moc takových vozů není. Na vlastní oči jsem viděl pouze jeden, a to Mercedes W123, který měl na tachometru milión dvěstě tísic kilometrů, a vypadal velmi zachovale..Kolik dílů kromě toho tachometru měl původních, to si netroufám odhadovat...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 17.04.2006 12:21, RE: Recenze k hovnu..
Tom napsal:
Nevim proč by si měl kupovat auto po taxikářovi jen zoufalec já jsem taky taxikář má vw boru 1.9tdi rv.1999 zakoupil jsem ji jako nový vůz teď mám najeto 478000km o vůz se starám a pravidelně jezdim na servisní prohlídky a jediný co jsem měnil byly dvakrát komplet brzdy(destičky a kotouče) rozvody,filtry a běžně předepsané věci ale tlumiče turbo či váhy vzduchu jsou úplně v pořádku vůz je celkově ve výborném stavu podle mě když se o vůz někdo dobře stará a taky se kněmu i dobře chová tak může bý...
S tím, že na celkovém stavu vozu se v největší míře podepisuje provozovatel, plně souhlasím. Ovšem to, že jste za 478000km ještě neměnil tlumiče, to Vám nevěřím. I kdyby jste ty kilometry najezdil ve zkušebně na válcích...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 17.04.2006 16:18, RE: Recenze k hovnu..
vozkych napsal:
S tím, že na celkovém stavu vozu se v největší míře podepisuje provozovatel, plně souhlasím. Ovšem to, že jste za 478000km ještě neměnil tlumiče, to Vám nevěřím. I kdyby jste ty kilometry najezdil ve zkušebně na válcích...
asi tak po 478 000 nemenit tlumice je podle me blbost....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 17.04.2006 22:15, RE: Recenze k hovnu..
anonym napsal:
asi tak po 478 000 nemenit tlumice je podle me blbost....
Jsem taxikář od roku 1991,vysřídal jsem za tu dobu 5 aut , z toho jedno toledo jsem koupil jako nové,ale to ,co napsal můj kolega o své boře považuji za absolutní hloupost.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 18.04.2006 19:43, RE: Recenze k hovnu..
Karel napsal:
Jsem taxikář od roku 1991,vysřídal jsem za tu dobu 5 aut , z toho jedno toledo jsem koupil jako nové,ale to ,co napsal můj kolega o své boře považuji za absolutní hloupost.
také si myslím, a jsem rád, že to potvrzuje člověk se stejnou profesí, jako majitel oné zázračné Bory..
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.