0
zpět
 

diskuze k tématu: Ford Galaxy 2,0 TDCi a zkušenosti po roce a půl provozu

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 09.03.2011 13:49,
Taktéž jsem se přes různé stanice dopracoval až ke Galaxy rv 2010 s motorem 2,2TDCi. Se vším spokojenost až na pár detailů.
Zadní dveře díky svým rozměrům a možnosti otevření do téměř 90stupňů měly být jednoznačně posuvné, taktéž nesouhlasím s opravnou sadou na pneu, a největší omyl je že roletka zavazadlového prostoru je (byla) v případě koupě nového auta v kolonce příplatková výbava. Já auto kupoval jako předváděčku v D a přes téměř plně vybavené auto (krom kůže opravdu vše) bohužel chyběla. Ford si za ní účtuje bratru 6000,-.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 09.03.2011 15:54, Prumerna rychlost 150
Bavi me prumerna rychlost 150km/h a spotreba 6,2. MYslim ze si lidi pletou rychlost prumernou a rychlot jednou po ceste dosazenou z kopce. Udelat 150 prumer je prakticky unreal i o hodne rychlejsim vozem...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 09.03.2011 19:37, RE: Prumerna rychlost 150
JMT napsal:
Bavi me prumerna rychlost 150km/h a spotreba 6,2. MYslim ze si lidi pletou rychlost prumernou a rychlot jednou po ceste dosazenou z kopce. Udelat 150 prumer je prakticky unreal i o hodne rychlejsim vozem...
150 pruměr to je dobrý za 6hodin v Chorvatsku tak to bych chtěl taky umět já se s tím teda nijak nemažu ale běžně to dělám pomalu za jednou tolik
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 09.03.2011 22:32, RE: Prumerna rychlost 150
kebotS napsal:
150 pruměr to je dobrý za 6hodin v Chorvatsku tak to bych chtěl taky umět já se s tím teda nijak nemažu ale běžně to dělám pomalu za jednou tolik
Nevím, kudy autor do Cr jel, ale díky kamerám v A je ryhlost 150km/h nereálná. Zvláště v noci, kdy je omezená na 120 ty sviňuchy při překročení blejskaj a fotí jako o život...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 10.03.2011 09:19, RE: Prumerna rychlost 150
JMT napsal:
Bavi me prumerna rychlost 150km/h a spotreba 6,2. MYslim ze si lidi pletou rychlost prumernou a rychlot jednou po ceste dosazenou z kopce. Udelat 150 prumer je prakticky unreal i o hodne rychlejsim vozem...
Jestli někomu palubní počítač ukazuje průměrnou rychost 150 km/h s takovým autem, neměl by do kolonky "Poruchy" dávat "Ne"
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 10.03.2011 17:57, RE: Prumerna rychlost 150
JMT napsal:
Bavi me prumerna rychlost 150km/h a spotreba 6,2. MYslim ze si lidi pletou rychlost prumernou a rychlot jednou po ceste dosazenou z kopce. Udelat 150 prumer je prakticky unreal i o hodne rychlejsim vozem...
Pri 150km/h to muze zrat tak 10l.
Spotreby 6.2 se da docilit jen vylozene defenzivni jizdou - zkusenost po 100tis km v Smaxu. Pocitac Galaxy i S-maxu je ovsem neskutecny optimista, takze bezne ukazuje spotrebu o litr nizsi,
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.