0
zpět
 

diskuze k tématu: Výběr vhodného sportovnějšího vozu vhodného i pro rodinu

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, automobilky, německá vozidla, typ vozidla, osobní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.04.2014 22:57, Výběr vhodného sportovnějšího vozu vhodného i pro rodinu
Dobrý den.
Jsem dlouhodobý čtenář Vašich článků, které mi už několikrát pomohli vybrat si vůz, ať už pro mne či pro manželku.
Nyní se na Vás ale obracím s prosbou o radu ohledně nového výběru vozu.
Sháním něco výkonnějšího, menšího a nejlépe v benzínu, co bude pro zábavu i denní používání jako druhé auto v rodině. Cena cca kolem 200 000 Kč
Nájezd tak maximálně do 800 až 1000 km za měsíc.
Jediný opravdu nutný požadavek je zadní pár dveří. Nechceme kupé.

Již jsem si něco přečetl a váhám mezi těmito vozy.
Golf V GTI ( 2.0 Tfsi 147kw ) nebo to samé v kabátku seatu LEON FR.
Dále Opel Astra H 2.0T 125kw nebo Opel Corsa D Gsi 1.6T 110 kw
Ford Focus ST 2.5T 166kw a naposledy starší ale levnější Seat Leon Cupra 2.8i vr6 150kw

Pokud by to bylo možné a mohli by jste mi tento výběr zhodnotit a nejlépe ještě doplnit o nějaký zajímavý vůz na který jsem zapoměl, budu Vám velmi vděčný.

S pozdravem J. Vins
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Čtvrtek 05.06.2014 13:06, re:
Dobrý den. Všechna auta z Vašeho výběru mají poháněnou přední nápravu a nejlepší předokolkou je podle mého názoru Ford Focus ST. Bude mít nejlepší jízdní vlastnosti a řízení, je velmi spolehlivý a díky karoserii hatchback i praktický. Ford má také jedny z nejnižších cen náhradních dílů a servisních prací. Velmi zajímavou volbou bude také Seat Leon Cupra.
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.