0
zpět
 

diskuze k tématu: Odstoupení od smlouvy při leasingu

kategorie zařazení tématu: poradna, ostatní, německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 05.06.2007 07:42, možná
jsem poněkud neobjektvní, ale proč si někdo plte autobazar s autosalonem??? Ono je lákavé mít auto v původní hodnotě 600tisíc za nějakých 150, zvláště když na úvěr či leasing stačí 100 Kč na akontaci, ale chce to trochu domýšlet i dál, než na příjezd s novou károu k baráku. Prostě podobné akce považuji za hrubé neodhadnutí vlastních možností a hrubou nepromyšlenost. A to ještě Focus je jakš takš normální, ale zbožňuji experty, co si koupí za nulovou akontaci 5leté SUV na machrování a pak se diví co že se to vlastně děje.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 05.06.2007 08:10, RE: možná
edmund napsal:
jsem poněkud neobjektvní, ale proč si někdo plte autobazar s autosalonem??? Ono je lákavé mít auto v původní hodnotě 600tisíc za nějakých 150, zvláště když na úvěr či leasing stačí 100 Kč na akontaci, ale chce to trochu domýšlet i dál, než na příjezd s novou károu k baráku. Prostě podobné akce považuji za hrubé neodhadnutí vlastních možností a hrubou nepromyšlenost. A to ještě Focus je jakš takš normální, ale zbožňuji experty, co si koupí za nulovou akontaci 5leté SUV na machrování a pak se diví...
nemyslim si, ze by si dotyčný pletl pojmy... samozřejmě při nákupu ojetiny se musí počítat s dodatečnými náklady, ale v případě, že dojde k tak závažnému poškození je to vážně podvod! Pokud ovšem majitel nekupoval s "menší" vadou v tomto případě např. motoru....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 05.06.2007 08:51, Zajímavé
... že když to kupoval, tak auto startovalo a jelo normálně. Pokud to byla záměrně zamaskovaná skrytá vada, tak ten prodávající je asi kouzelník ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 05.06.2007 11:01, RE: Zajímavé
anonym napsal:
... že když to kupoval, tak auto startovalo a jelo normálně. Pokud to byla záměrně zamaskovaná skrytá vada, tak ten prodávající je asi kouzelník ...
Jen nerozumím souvislosti chodu motoru na 3 válce a nefunkčnost imobilizéru. Myslím, že servis tazatele celkem lakuje. Pokud auto jezdilo 3 týdny bez problému, je to možná jen ohromná smůla. ŘJ je buď OK nebo KO, tedy buď jede a dobře, nebo nejede. A pokud bylo nějaké škubání a pod. při koupi, chyba kupujícího, že auto bral, nebo ho nenechal prověřit na diagnostice.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 05.06.2007 11:46, RE: možná
edmund napsal:
jsem poněkud neobjektvní, ale proč si někdo plte autobazar s autosalonem??? Ono je lákavé mít auto v původní hodnotě 600tisíc za nějakých 150, zvláště když na úvěr či leasing stačí 100 Kč na akontaci, ale chce to trochu domýšlet i dál, než na příjezd s novou károu k baráku. Prostě podobné akce považuji za hrubé neodhadnutí vlastních možností a hrubou nepromyšlenost. A to ještě Focus je jakš takš normální, ale zbožňuji experty, co si koupí za nulovou akontaci 5leté SUV na machrování a pak se diví...
Dneska s tebou musím (mimořádně) souhlasit... Až na to jakž takž Jeden náš zaměstnanec si také na leasing pořídil krásný fáro, sotva ale s velkou slávou přifrčel na sídliště, rozsypala se mu aut. převodovka... Jel to ručně vysvětlit do bazaru, a ejhle - ono tam bylo hooodně malým písmem napsáno, že převodovka je na tom velmi bledě. Takže zacvakal opravu (samozřejmě si na ni musel opět půjčit) a pak teprve začal vesele jezdit... Než líznout ojetinu, to už je rovnou lepší vzít nový s nulovým navýšením - spousta lidí si ani neumí spočítat, kolik při ojetým zaplatí navíc (jenom na leasingu, kde je teprve servis, že?).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 05.06.2007 11:59, RE: možná
Pepe napsal:
Dneska s tebou musím (mimořádně) souhlasit... Až na to jakž takž Jeden náš zaměstnanec si také na leasing pořídil krásný fáro, sotva ale s velkou slávou přifrčel na sídliště, rozsypala se mu aut. převodovka... Jel to ručně vysvětlit do bazaru, a ejhle - ono tam bylo hooodně malým písmem napsáno, že převodovka je na tom velmi bledě. Takže zacvakal opravu (samozřejmě si na ni musel opět půjčit) a pak teprve začal vesele jezdit... Než líznout ojetinu, to už je rovnou lepší vzít nový s nulovým na...
Leasing ojetin pracuje s mnohem vyšším navýšením než u funglovek. Dokonce mohu říci, že např. u Fábie mi po započítání zákonné pojistky a havarijky vyšel leasing o 500 Kč levněji, než nákup za hotové + pojistky. Ale chce to leasingovku napojenou na fabriku. Mám tady 3 osobáky a vše byly brány jako funglovky. první byl pokus, ale pak už velmi zralá uvaha a počty. prostě jestli už ojetinu, tak za hotové.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 05.06.2007 19:08,
Presne pokud ojetinu tak za hotove,leasing je katastrofa
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 23.08.2007 19:49, leasing kryje podvodníku z auty
No, co jste čekal. Přepokládám že jste musel u koupi podepsal že auto je totální vrak. Ale skuste prozkoumal leasingovou smlovu. Občas se na na ní zapomenou uvést nějaké informace jako výše doplatku RPSN a pak se můžete zbavit alespoň tohohle.
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků2
datum registrace08.12.2015
Úterý 08.12.2015 20:00, Mám taky ford Focus 1.8 tdci mk1
Koupil jsem auto na leasing (největší chyba) po 11 měsících celkove najeto 6-7000km.Muj problém spočívá v tom ze auto nechytne tudíž nejde nastartovat ale pokud nastartuju a auto jako by chytne jede jak pan uvádí jako by na 3 válce takový trakturek spis traktor protože se mi trepe celí motor a to fakt dost! Na STK pan nastartoval auto ,auto jelo snad na jeden válec kroutily hlavou pričemž přišel pan a říká to je dvou hmota :D Dále svítí závada EGR ventilu , taky sem tam umí svítit baterie taky když mi to ještě startovalo nebo se mi to podařilo nastartovat vyletěl bily oblak dýmu a auto se zakuckavalo jediné co mužu doporučit u těchhle aut je vyhřívání předního skla :D ... Ne teď vázne ,muzu nebo mám nárok na zrušeni leasingu a tím pádem vrátit auto připadne na opravu samozřejmě na náklady autobazaru ?? Vtipná poznámka : Když jsem měl problém a volal jsem do AAA Auto , pan mi sám řekl ze auto muže mít klidně najeto víc ze je to staré auto a ze si za ti muzu vpodstatě sám a mám si to opravit :D OK druha věc mám skvělou věc od skvělých lidi které mám samozřejmě rad :D a to je pojištěni od Carlife . Děkuji ze jste mi poskytly tuhle super nabídku kterou nelze využit :D po každé když jsem měl problém s autem nebo cokoliv tak bohužel jediné na své náklady protože moje pojištěni obsahuje tak maximálně výměnu žárovky :D fakt super věc .AAA Auto nikdy více . Mám prosím právo vrátit tenhle vrak zpátky ??? :(
reagovat
tomaskrtek
počet příspěvků982
datum registrace18.03.2008
Úterý 08.12.2015 21:43, RE: Mám taky ford Focus 1.8 tdci mk1
nepřihlášený uživatel napsal:
Koupil jsem auto na leasing (největší chyba) po 11 měsících celkove najeto 6-7000km.Muj problém spočívá v tom ze auto nechytne tudíž nejde nastartovat ale pokud nastartuju a auto jako by chytne jede jak pan uvádí jako by na 3 válce takový trakturek spis traktor protože se mi trepe celí motor a to fakt dost! Na STK pan nastartoval auto ,auto jelo snad na jeden válec kroutily hlavou pričemž přišel pan a říká to je dvou hmota :D Dále svítí závada EGR ventilu , taky sem tam umí svítit baterie taky když mi to ještě startovalo nebo se mi to podařilo nastartovat vyletěl bily oblak dýmu a auto se zakuckavalo jediné co mužu doporučit u těchhle aut je vyhřívání předního skla :D ... Ne teď vázne ,muzu nebo mám nárok na zrušeni leasingu a tím pádem vrátit auto připadne na opravu samozřejmě na náklady autobazaru ?? Vtipná poznámka : Když jsem měl problém a volal jsem do AAA Auto , pan mi sám řekl ze auto muže mít klidně najeto víc ze je to staré auto a ze si za ti muzu vpodstatě sám a mám si to opravit :D OK druha věc mám skvělou věc od skvělých lidi které mám samozřejmě rad :D a to je pojištěni od Carlife . Děkuji ze jste mi poskytly tuhle super nabídku kterou nelze využit :D po každé když jsem měl problém s autem nebo cokoliv tak bohužel jediné na své náklady protože moje pojištěni obsahuje tak maximálně výměnu žárovky :D fakt super věc .AAA Auto nikdy více . Mám prosím právo vrátit tenhle vrak zpátky ??? :(


po 11ti měsících a 7000km? to si děláte legraci? a takovou vraždu jste si vzal na perfektní AAA úvěr který přeplatíte o pouhých 100%? a to jste svéprávný a máte občanku?
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků2
datum registrace08.12.2015
Úterý 08.12.2015 21:57, Asi bylo všechno hezky opraveno na nějakou dobu :(
Ano občanku mám :D , taky si teď připadám jako hlupák , naletel jsem a udělal jsem velkou chybu . Napsal jsem e-mail AAAAuto a snad odepisou a bude na jejich straně aspoň nějaká snaha nějak se dohodnout a vyřešit tuhle situaci :(
reagovat
tomaskrtek
počet příspěvků982
datum registrace18.03.2008
Středa 09.12.2015 08:54, RE: Asi bylo všechno hezky opraveno na nějakou dobu :(
nepřihlášený uživatel napsal:
Ano občanku mám :D , taky si teď připadám jako hlupák , naletel jsem a udělal jsem velkou chybu . Napsal jsem e-mail AAAAuto a snad odepisou a bude na jejich straně aspoň nějaká snaha nějak se dohodnout a vyřešit tuhle situaci :(


uvědomte si že jste si koupil auto na konci životnosti za zlomek pořizovací ceny (mimochodem pokud je cena nižší než 10% ceny nového je auto bráno jako soubor náhradních dílů a bez záruky, takové je stanovisko autorit pro případný soud) takže nepočítejte s tím že vám bazar nějak pomůže, kór po takové době. je to čistě vaše chyba, smiřte se s tím a nenadávejte na áčka, ty jen prodávají co jim tam lidi dovezou. za jakou cenu ev. za jakých podmínek úvěrů apod. to už je jiná věc.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.