0
zpět
 

diskuze k tématu: Koupit Ford Focus nebo C-Max

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, automobilky, německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 19.11.2017 12:48, Koupit Ford Focus nebo C-Max
Potřebuji vědět a poradit zda focus nebo max jsem rozhodnutý pro 1.6ku v benzínu diesel necu ani vidět pro špekulanty to raději zmiňuji hned. Zajímalo by mě zda jsou na tom stejně coby dynamikou a spolehlivostí pokud se budu bavit o focusu combi. Sem totiž zvědavý jak na tom je ten max docela mě zaujal.
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Neděle 19.11.2017 14:32, .... .... .... ... ...
Jsou na tom stejně,cmax je Focus nafoukly do výšky,tak ber co ti víc vyhovuje
reagovat
jakub84
počet příspěvků2
datum registrace18.11.2017
Neděle 19.11.2017 15:21, zkušenost se straší verzí
Rodiče měli do letoška Focus 1.6 z roku 2006 s benzínovým motorem a manuální převodovkou a za celou dobu to auto neudělalo závažnější problém. Jen u Fordu (nevím, co se od té doby změnilo) byl problém, že nemetalický lak byl příliš "měkký" a náchylný na poškrábání při sebemenším kontaktu klíče či cizích dveří na parkovišti.
reagovat
BobanHTP
počet příspěvků2404
datum registrace19.08.2015
Neděle 19.11.2017 21:05, Obojí je správně
Ahoj, jestil máš malé děti, ber C-MAX, jinak stačí na vše Focus Z čeho mám velkou radost - nic důležitého se nekazí, paráda. Do té doby jsem míval Škodovky, dokonce kupované jako nové ... a nedá se srovnávat, při 130tis.km jsem na svých Fábiích, Roomsteru už měnil kdeco.
reagovat
kresta98cz
počet příspěvků5
datum registrace01.11.2017
Pondělí 20.11.2017 06:58, RE: Obojí je správně
BobanHTP napsal:
Ahoj, jestil máš malé děti, ber C-MAX, jinak stačí na vše Focus Z čeho mám velkou radost - nic důležitého se nekazí, paráda. Do té doby jsem míval Škodovky, dokonce kupované jako nové ... a nedá se srovnávat, při 130tis.km jsem na svých Fábiích, Roomsteru už měnil kdeco.


Takže Bobíku doufám že se nepleteš jelikož si mě do toho namočil ty jinak dítě mám ale na to stačí i obyč Focus neboť to že má někdo dítě ještě neznamená že musí mít mpvčko. Navíc ptal jsem se proto že opravdu servisově vychází Ford levněji nežli koncern a měnit zvlněné kotouče jak muj bratr po třech letech brrr a to sotva najezdí 10 tisíc ročně s dieslem . Jinak díky snad nalítám dostatek kiláků.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.