0
zpět
 

diskuze k tématu: Konec odřených dveří? Ford přišel s nápadem

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.09.2011 12:54, Jeste ochranu proti tem, co odiraji vas
Bezva napad, ale u svyho auta jsem opatrny, ale jak vyresit bezohledne ridice, kteri vas odrou? Osobne se snazim parkovat na mistech, kde je vic mista a ne vedle popelnic, kterym skrabance nevadi
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.09.2011 00:23, RE: Jeste ochranu proti tem, co odiraji vas
zeneva napsal:
Bezva napad, ale u svyho auta jsem opatrny, ale jak vyresit bezohledne ridice, kteri vas odrou? Osobne se snazim parkovat na mistech, kde je vic mista a ne vedle popelnic, kterym skrabance nevadi
Bezohlední řidiči by si to v Lidlu u pokladny měli koupit za 69 kč taky, pak to bude chránit každého jak tam píšou. Případně v TV shopu u Horsta Fuchsa včetně hodnotného dárku Gratis za 799 kč (+ poštovné a balné).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.09.2011 08:05, RE: Jeste ochranu proti tem, co odiraji vas
Petr S napsal:
Bezohlední řidiči by si to v Lidlu u pokladny měli koupit za 69 kč taky, pak to bude chránit každého jak tam píšou. Případně v TV shopu u Horsta Fuchsa včetně hodnotného dárku Gratis za 799 kč (+ poštovné a balné).
Obvykle parkuju přes dvě místa zešikma. Nebo najedu až před dveře do obchodu. Postavím se i na zásobování. Všude s vyjímkou vozíčkářů. Pokorně poslouchám připomínky ostatních vzorných občanů. Stojí mi to za to, pořád lepší než přijít k autu a divit se, který de.bil mi zase odřel auto...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.09.2011 15:33, RE: Jeste ochranu proti tem, co odiraji vas
Michal napsal:
Obvykle parkuju přes dvě místa zešikma. Nebo najedu až před dveře do obchodu. Postavím se i na zásobování. Všude s vyjímkou vozíčkářů. Pokorně poslouchám připomínky ostatních vzorných občanů. Stojí mi to za to, pořád lepší než přijít k autu a divit se, který de.bil mi zase odřel auto...
Takové "Chytrolíny" mám moc rád. Zaberou dvě místa, případně blokují vstup do obchodu, hlavně, že s jejich kouřovými skly na desetileté A4 jsou mistři světa.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.09.2011 16:35, RE: Jeste ochranu proti tem, co odiraji vas
rojack napsal:
Takové "Chytrolíny" mám moc rád. Zaberou dvě místa, případně blokují vstup do obchodu, hlavně, že s jejich kouřovými skly na desetileté A4 jsou mistři světa.
Já se mu ale vůbec nedivím, občas to také dělám - radši si vyslechnu pár šťavnatých poznámek (které mám stejně u p....le) než řešit každou chvíli lakování kvůli pitomcům.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.09.2011 21:40, RE: Jeste ochranu proti tem, co odiraji vas
Pavlik napsal:
Já se mu ale vůbec nedivím, občas to také dělám - radši si vyslechnu pár šťavnatých poznámek (které mám stejně u p....le) než řešit každou chvíli lakování kvůli pitomcům.
Kouřové skla jsem na autě nikdy neměl a když jsem ho s nima koupil, nechal jsem si je sundat. Je z toho blbě vidět. A ani s tou značkou jste se netrefil krom toho to dělám i proto, že mám kupé a tudíž potřebuju i já sám víc prostoru, abych vylez a někomu zase neodřel auto já...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.09.2011 23:05, RE: Jeste ochranu proti tem, co odiraji vas
Michal napsal:
Kouřové skla jsem na autě nikdy neměl a když jsem ho s nima koupil, nechal jsem si je sundat. Je z toho blbě vidět. A ani s tou značkou jste se netrefil krom toho to dělám i proto, že mám kupé a tudíž potřebuju i já sám víc prostoru, abych vylez a někomu zase neodřel auto já...
Každopádně jsem vůbec nepochopil jak to má fungovat. Jaká lamela se tam samočinně vysouvá, jak se detekuje 150mm. Na fotce to vypadá jako kousek gumy na dveřích za pár korun.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.