0
zpět
 

diskuze k tématu: Ford S-Max 2,0 TDCI Titanium - test spotřeby

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.10.2006 08:25, omyl
Myslím,že ten 2,5,není vidlicový 6válec,ale řadovej 5válec a je přeplnovanej,takže neni k udivení,že má 320nm kroutak.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.10.2006 08:50, RE: omyl
emu napsal:
Myslím,že ten 2,5,není vidlicový 6válec,ale řadovej 5válec a je přeplnovanej,takže neni k udivení,že má 320nm kroutak.
Již opraveno, ano jde o pětiválec používaný také ve vozech Volvo...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.10.2006 09:14, RE: omyl
Karel - TipCars.com napsal:
Již opraveno, ano jde o pětiválec používaný také ve vozech Volvo...
Ale je to radovy petivalec a ne vidlicovej!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.10.2006 18:42, recenze
Díky za článek, už se teším, že přijdete též s rozsáhlejší recenzí! Mám s tímto vozem už domluvenou testovací jízdu v salonu a chci se už konečně rozhodnout... PS: Jakou šířku, prosím, myslíte u rozměrů vozidla?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.10.2006 23:30, RE: recenze
John napsal:
Díky za článek, už se teším, že přijdete též s rozsáhlejší recenzí! Mám s tímto vozem už domluvenou testovací jízdu v salonu a chci se už konečně rozhodnout... PS: Jakou šířku, prosím, myslíte u rozměrů vozidla?
Dobrý den, je to šířka včetně zrcátek. Přeji příjemné zážitky za volantem, dáte mi určitě zapravdu, že takové jízdní vlastnosti nemají v dané třídě konkurenci. Mějte se!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.10.2006 23:46, RE: recenze
Jiří Duchoň, autor napsal:
Dobrý den, je to šířka včetně zrcátek. Přeji příjemné zážitky za volantem, dáte mi určitě zapravdu, že takové jízdní vlastnosti nemají v dané třídě konkurenci. Mějte se!
Pěkný den Vám Přeji.
Bohužel jsem se s tímto autem potkal jenom jednou u vedlejšího stojanu na benzince a párkrát na cestách. Každý mi ale musí dát za pravdu, že je to úžasný vůz.. Opravdu se klaním, pokud (vypadá to, že ano), půjde v jeho šlépějích i nové Mondeo, moc se na něj asi u vw atd. netěší.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.