0
zpět
 

diskuze k tématu: Ford Focus ST - oranžová střela

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 12.06.2006 01:35,
V garáži mám lepší!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 12.06.2006 01:53, RE: bez předmětu
Pola napsal:
V garáži mám lepší!
Takovou poznámku napíše člověk, pro kterého není to lepší auto, co má v garáži,samozřejmostí, ale splněným téměř nedostupným snem. Těch lidí, co mají v garáži lepší auto, je spousta, ale většinou nemají potřebu to každému dokazovat. Tyto články čtou lidi, co to zajímá, a ne lidi, co se chtějí vytahovat tím, co mají nebo nemají v garáži.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 12.06.2006 05:44, RE: bez předmětu
Pola napsal:
V garáži mám lepší!
Tuhle poznámku může napsat jedině naprostý neandrtálec. Nenapíše ani co má, takže dost přavděpodobné je, že v garáži má velká prd a nemá ani garáž. A jestli je pravada, že má lepší, tak je to štastný člověk, ale rozum si nikdy nekoupí a ten mu chybí především
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 12.06.2006 11:54, RE: bez předmětu
Pola napsal:
V garáži mám lepší!
Já bych chtěl do garáže lepší,třeba s Imprezou bych si splnil sen,ale ani Focus ST by nebyl od věci,takhle mi musí stačit to,co mám a jsem za i za to málo rád,musím:)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 12.06.2006 14:25, RE: bez předmětu
Kukinek napsal:
Já bych chtěl do garáže lepší,třeba s Imprezou bych si splnil sen,ale ani Focus ST by nebyl od věci,takhle mi musí stačit to,co mám a jsem za i za to málo rád,musím:)
forda nemám ale tenhle ten focus je fakt bomba barva no proste SUPER!!!a to (POLO)že máš v garáži lepší nikoho nezajímá!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 12.06.2006 19:04, RE: bez předmětu
Pola napsal:
V garáži mám lepší!
Nojo přesto že má v garáži lepší,vysoké IQ to nezaručuje.Jinak Focus ST je velmi povedený auto,je to auto spíš pro zábavu,takže otázku spotřeby bych zas tak moc neřešil,o pojistce a povinným ani nemluvě.Když si člověk chce dopřát něco pěknýho s čím jej na silnici nepřehlídnou musí si někdy připlatit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.06.2006 00:06, RE: bez předmětu
Pola napsal:
V garáži mám lepší!
V garáži má určitě lepši votuzenou 120ku...má tam křídlo jak z letadla, černý skla, uřízlej vejfuk, ducduc bednu a z kopce to pičo vytáhne i kilo dvacet )))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 14.06.2006 11:34, RE: bez předmětu
Pola napsal:
V garáži mám lepší!
Tady se místo diskuzí o autech ukájí individua tipu "Pola", takže buzíci co máte podobné potřeby ventilujte je jinde
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 14.06.2006 20:34, RE: bez předmětu
Pola napsal:
V garáži mám lepší!
v garazi mas lepsi dedku? myslis svoji calibru? hahahahahahahaahahaha.....hahaha
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.06.2006 00:45,
Prominte, já jsem opravdu někdy vylízanej.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.