0
zpět
 

diskuze k tématu: Ford Focus RS - brutální útok

kategorie zařazení tématu: automobilky, německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 21.04.2009 15:40, Podle mého ...
... názoru NAPROSTO FENOMENÁLNí "hot hatch"!!!
Subřenku WRX STi mám MOC ráda a považuji jí za něco "kolosálního" (a EVO mne samozřejmě také NEuráží - tohle je "moje" parketa - WRC a Seb(astian) a TATO auto - to je PRO MNE "vrchol motorismu"), ale tenhle nový FoFo RS - tím si u mne technici/inženýři od Ford "šplhli" a dostávají ode mne "1*" no raději rovnou "1 s ***"
Opravdu "poctivý/povedený" přístup - OCEŇUJi!
Pěkný den (pěkné auto, povedený motor, skvělá/fantastická úprava již tak povedeného podvozku ,-)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 21.04.2009 17:39, RE: Podle mého ...
Kylie napsal:
... názoru NAPROSTO FENOMENÁLNí "hot hatch"!!!
Subřenku WRX STi mám MOC ráda a považuji jí za něco "kolosálního" (a EVO mne samozřejmě také NEuráží - tohle je "moje" parketa - WRC a Seb(astian) a TATO auto - to je PRO MNE "vrchol motorismu"), ale tenhle nový FoFo RS - tím si u mne technici/inženýři od Ford "šplhli" a dostávají ode mne "1*" no raději rovnou "1 s ***"
Opravdu "poctivý/povedený" přístup - OCEŇUJi!
Pěkný den (pěkné auto, povedený motor, skvělá/fantastická úprava již tak povedeného podvozku ,-)
Vždycky mě fancinuje, když vidím v podobném autě sedět mladýho kloučka s brýlkama a cigárkem. Není nad to mít bohatý rodiče a mít na co si vzpomenu. Auto moc pěkný, ale nedostupný, snad v jiným live.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 21.04.2009 18:05, RE: Podle mého ...
Robin BMW napsal:
Vždycky mě fancinuje, když vidím v podobném autě sedět mladýho kloučka s brýlkama a cigárkem. Není nad to mít bohatý rodiče a mít na co si vzpomenu. Auto moc pěkný, ale nedostupný, snad v jiným live.
Ale ta pořizovací cena....stejně s tim nejde jezdit na doraz u nás, takže bych této cenové hladině - mít na to utratit za auto mega sáhl po ojetém BMW 6. Prostě tak :) jsou auta a auta a když už tak už
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 21.04.2009 21:12, RE: Podle mého ...
logins01 napsal:
Ale ta pořizovací cena....stejně s tim nejde jezdit na doraz u nás, takže bych této cenové hladině - mít na to utratit za auto mega sáhl po ojetém BMW 6. Prostě tak :) jsou auta a auta a když už tak už
já bych to viděl na 335i nebo 335xi
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 21.04.2009 21:59, RE: Podle mého ...
Reno napsal:
já bych to viděl na 335i nebo 335xi
Ono Mitsubishi EV0 10 s titanovým turbem s 2.0i o výkonu 217kW a 4x4 v červené barvě je nádhera. Ve skutečnosti to auto vypadá fantasticky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 21.04.2009 22:15, RE: Podle mého ...
Robin BMW napsal:
Ono Mitsubishi EV0 10 s titanovým turbem s 2.0i o výkonu 217kW a 4x4 v červené barvě je nádhera. Ve skutečnosti to auto vypadá fantasticky.
Presne tak. Focus RS ma nejak nebere. Radsej najnovsie EVO.... Samosvor najnovsej generacie na predokolke je sice fajn, ale 4x4 nenahradi.... A okrem toho sa mi viac pacia sedany, vyhodou je aj o nieco vacsia tuhost karoserie oproti hatchbackom... Takze EVO 10 rulezzz....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 21.04.2009 22:23, Autosalon Bratislava 2009
Dojdite na autosalon. Pre redakciu TipCars povinnost :))))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 04.05.2009 19:47, RE: Podle mého ...
Robin BMW napsal:
Vždycky mě fancinuje, když vidím v podobném autě sedět mladýho kloučka s brýlkama a cigárkem. Není nad to mít bohatý rodiče a mít na co si vzpomenu. Auto moc pěkný, ale nedostupný, snad v jiným live.
Ne každy je takový mladý moula, že mu to kupují rodiče. Něco takového slyším furt. Takový mladý a takové luxusní auto, jenže tu práci 16 hodin za počítačem denně nikdo nevidí. Holt úspěch se neodpouští...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 28.05.2010 22:00, Alfa Romeo
Bože, ten zelený ďábel mi v beskydech dal tak strašně na prdel...tak strašně. Ani jsem si neuprdnul, a už byl pryč...a pak zase na mě počkal a všechno nanovo. Lichoběžník, víceprvek, nové gumy dunlop, 145 koní v lehkém autě, řidič se zkušenostni....nic platno...cítil jsem se jako, kdybych jel s Felicíí a to ještě před deseti lety. TAKOVÉ PONÍŽENÍ....

(Ještě že jsem dostal šanci se zahojit na Passatu 2.0 Tdi....chudák..a pro blbce...bylo to vpodvečer s minimem provozu...jenom já, zelené hovádko RS a ten chudák Passat předposlední generace, který se chtěl taky zúčastnit...a slovenský dělnický bus, který nikdy neviděl vodu a saponát...no, jo, slováci..)
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.