0
zpět
 

diskuze k tématu: Ford Focus C-Max - 1.8 l nebo 2.0 l?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaký typ motoru vybrat, vše o spotřebě, technické dotazy, německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 18.01.2006 12:59, dilema
Já řeším podobné dilema- teď mám ale další vrásku na čele - já se totiž rozhodoval mezi 1,6 tdci a 1,8 benzín! Co byste vybrali v tomto případě???
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 18.01.2006 15:46, RE: dilema
Jirka napsal:
Já řeším podobné dilema- teď mám ale další vrásku na čele - já se totiž rozhodoval mezi 1,6 tdci a 1,8 benzín! Co byste vybrali v tomto případě???
Na TipCars sa kazdy mesiac zverejnuje dlhodoby test C-Maxu TDCi (da sa najst v archive magazinu). Mozno by ste aj tam nasli par odpovedi na vase otazky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 18.01.2006 15:56, RE: dilema
Jirka napsal:
Já řeším podobné dilema- teď mám ale další vrásku na čele - já se totiž rozhodoval mezi 1,6 tdci a 1,8 benzín! Co byste vybrali v tomto případě???
Myslím, že když si článek opět přečtete, tak uvidíte, že Vám již bylo odpovězeno...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 20.01.2006 16:20, RE: dilema
Jirka napsal:
Já řeším podobné dilema- teď mám ale další vrásku na čele - já se totiž rozhodoval mezi 1,6 tdci a 1,8 benzín! Co byste vybrali v tomto případě???
jednoznacne 1,6 tdci....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.01.2006 06:15, 1.8 TDCI
Překvapuje mě, že vůbec neuvažujete 1.8 TDCI. U starších focusů se dají nalézt 2 typy 74kW a 85kW. Nové používají jen 85kW verze. Není toto s ohledem na povinné ručení a výkon lepší řešení? Myslím max vzužití objemu za stejné pov. ručení...
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.