0
zpět
 

diskuze k tématu: Ford Focus 1,8 TDDi a zkušenosti po osmi letech

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.04.2012 13:20, :-)
"Kterým jsem neujel, jsou Mercedesy a Audiny čtyřkolky se širokými gumami." - Vždycky mě dokáže pobavit, jak někteří lidé rozškatulkovávají auta podle toho, kterým ujedou a kterým ne. Třeba: Tohle je Franta, ten má audinu čtyřkolku se širokejma gumama, tomu tady neujedu. Tohle je Karel, má stejně starýho Focuse, tomu ujedu ...
A 200 km rozdíl v dojezdu na plnou nádrž? To je taky dobrý sci-fi.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.04.2012 18:38, RE: :-)
A4 napsal:
"Kterým jsem neujel, jsou Mercedesy a Audiny čtyřkolky se širokými gumami." - Vždycky mě dokáže pobavit, jak někteří lidé rozškatulkovávají auta podle toho, kterým ujedou a kterým ne. Třeba: Tohle je Franta, ten má audinu čtyřkolku se širokejma gumama, tomu tady neujedu. Tohle je Karel, má stejně starýho Focuse, tomu ujedu ...
A 200 km rozdíl v dojezdu na plnou nádrž? To je taky dobrý sci-fi.
Taky jsem se pobavil. Ujedu i Ačtyřce....... taková informace je ku h......, protože nikdy nevím, zda ten člověk v A4 jel na pohodu, rychle, či závodně. Ale hlavně, že jsem na to dupnul, vyvalil mraky sazí, a v táhlém kopci ho nechal deset metrů za sebou, přičemž borec čučel jako puk, o co se to s tím rezem snažím.......
No a ten rozdíl 200km v dojezdu při změně paliva na supervervaplusshellpremium, to je k smíchu. Promiň autore recenze, ale tohle .........
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.04.2012 22:02, RE: :-)
rojack napsal:
Taky jsem se pobavil. Ujedu i Ačtyřce....... taková informace je ku h......, protože nikdy nevím, zda ten člověk v A4 jel na pohodu, rychle, či závodně. Ale hlavně, že jsem na to dupnul, vyvalil mraky sazí, a v táhlém kopci ho nechal deset metrů za sebou, přičemž borec čučel jako puk, o co se to s tím rezem snažím.......
No a ten rozdíl 200km v dojezdu při změně paliva na supervervaplusshellpremium, to je k smíchu. Promiň autore recenze, ale tohle .........
Petr-Tipcars: Ty mraky sazí mi připomněly sépii, co jsme jako děti chytali v moři. Ta taky vyvalila mrak inkoustu a snažila se zmizet. Toto mají asi někteří řidiči se sépií společné: také vypouští oblaka čehosi černého a mizí v nich těm, které (omylem) považují za predátory...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.04.2012 23:33, Spotřeba
Já bych tomu rozdílu v nájezdu i věřil, zvlášť pokud je ten motor jak si myslím, už za svou životností nebo má dost velké vůle. Být majitelem, asi bych kontroloval jestli se mi nafta neobjevuje v oleji, případně jestli z výfuku nejde po nastartování černý kouř
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.