0
zpět
 

diskuze k tématu: Focus Turnier nebo Octavia kombi?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, servisní náklady, technické dotazy, německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 02.01.2006 08:07, výměna
Já bych zůstal u Forda. Focus s motorem 1.6. je dobrý. Octavia z roku 2000 je za 270 000,- Kč předražena. Osobně bych za ní dal max. 230 000 ,-Kč.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 02.01.2006 09:06, RE: výměna
PV napsal:
Já bych zůstal u Forda. Focus s motorem 1.6. je dobrý. Octavia z roku 2000 je za 270 000,- Kč předražena. Osobně bych za ní dal max. 230 000 ,-Kč.
tak nějak
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 02.01.2006 09:45, Nechat si focuse
Ja osobne kdyby byli obe auta v bazaru za stejnou cneu bych koupil octavii, ale v rozdilu 80 tis bych nevahal a koupil focuse, skvely motor, nizsi povinne ruceni, skvely podvozek, ma mene najeto a mate ho v perfektnim stavu. Nema cenu dat 80 tis. Na provozu neusetrite protoze jezdite jen malo kilometru a hlavne naftovy motor hodrne trpi na kratke trasy kdy se casto startuje a nestihne se ani zahrat a uz se opet vypina motor, TDI je nachylny na krasky trasy se studenymi starty. Zustal bych u focuse
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 02.01.2006 10:33, Nechat!
Určitě bych si nechal toho Focuse!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 02.01.2006 11:56, RE: Nechat!
Mike Obi napsal:
Určitě bych si nechal toho Focuse!
Rozhodně si nechte Focuse. 1.6 16v je výbornej motor a nežere tak moc 6,9 l na 100 km je slušná spotřeba, s Octavkou co žere 5,5 l byste toho až tak moc neušetřil. Nehledě na povinné ručení a vyrovnanou cenu benzinu a nafty. Určitě bych neměnil. Při Vašem počtu najetých kilometrů se víc vyplatí benzín.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 02.01.2006 12:42, RE: Nechat!
Ice napsal:
Rozhodně si nechte Focuse. 1.6 16v je výbornej motor a nežere tak moc 6,9 l na 100 km je slušná spotřeba, s Octavkou co žere 5,5 l byste toho až tak moc neušetřil. Nehledě na povinné ručení a vyrovnanou cenu benzinu a nafty. Určitě bych neměnil. Při Vašem počtu najetých kilometrů se víc vyplatí benzín.
Souhlas. Mam FOCUSE 1.6 a jsem spokojenej.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 02.01.2006 14:51, RE: Nechat!
anonym napsal:
Souhlas. Mam FOCUSE 1.6 a jsem spokojenej.
Koukám, že panuje názorová shoda to je dobře, dle mého uvažení je to jasné. Ponechat Forda .-)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 02.01.2006 18:33, RE: Nechat!
Petr - TipCars.com napsal:
Koukám, že panuje názorová shoda to je dobře, dle mého uvažení je to jasné. Ponechat Forda .-)
Naprosto predrazene auto za tu cenu je mozno mit TDI, r.2003, najeto do 100 tis. . Jinymi slovy je realna cena 190-20O tis.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.01.2006 00:30, RE: Nechat!
Ber napsal:
Naprosto predrazene auto za tu cenu je mozno mit TDI, r.2003, najeto do 100 tis. . Jinymi slovy je realna cena 190-20O tis.
Jasná věc! Rozhodně bych neměnil! Ona ta 1,6 ve Fordu taky patří k tomu nej ve své třídě! A podvozek má tenhle Ford parádní! NEMĚNIT
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 06.01.2006 17:11, RE: Nechat!
anonym napsal:
Jasná věc! Rozhodně bych neměnil! Ona ta 1,6 ve Fordu taky patří k tomu nej ve své třídě! A podvozek má tenhle Ford parádní! NEMĚNIT
Jasně, že nechat Focuse!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 08.01.2006 09:02, RE: Nechat!
anonym napsal:
Jasná věc! Rozhodně bych neměnil! Ona ta 1,6 ve Fordu taky patří k tomu nej ve své třídě! A podvozek má tenhle Ford parádní! NEMĚNIT
Jezdil jsem s Focusem asi 3roky a je to fakt dobré auto. Co se týče podvozku, tak je ten je super a Octavka ho montuje až do druhé řady. Neváhal bych a raději si nechal Focuse s podstatně méně kilometry!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 04.02.2006 16:31, RE: výměna
PV napsal:
Já bych zůstal u Forda. Focus s motorem 1.6. je dobrý. Octavia z roku 2000 je za 270 000,- Kč předražena. Osobně bych za ní dal max. 230 000 ,-Kč.
Spolknu poznámku o penězích a příbuzenstvu, a jednoznačně souhlasím s ponecháním Focuse. Navíc výměna turba v 80.000 km zrovna nesvědčí o šetrném zacházení. Že by šlo o zmetek, mi přijde nepravděpodobné (tím myslím to turbo )
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.