0
zpět
 

diskuze k tématu: Focus, Astra nebo Marea?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, vše o spotřebě, německá vozidla, italská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.11.2005 12:38, Octavia
Zajímalo by mě srovnání focusu s octavii, můžete něco přidat ? Díky
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.11.2005 23:20, ABS, ESP, TCS ve standartní výbavě focusu?
Mám 2 zásadní výtky k tomuto článku. Tak v první řadě autor silně naddržuje Focusu, píše stále o něm, vychvaluje ho a o ostatních autech se jen letmo zmiňuje. A Focusy určitě nemají ESP, ani TCS ve standartní výbavě. Z vlastní zkušenosti vím, že některé Focusy nemají ani ABS!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.11.2005 16:16, RE: ABS, ESP, TCS ve standartní výbavě focusu?
Lukáš napsal:
Mám 2 zásadní výtky k tomuto článku. Tak v první řadě autor silně naddržuje Focusu, píše stále o něm, vychvaluje ho a o ostatních autech se jen letmo zmiňuje. A Focusy určitě nemají ESP, ani TCS ve standartní výbavě. Z vlastní zkušenosti vím, že některé Focusy nemají ani ABS!
Fordu Focus nenadržuji. Pouze se mi jeví jako nejlepší volba z těchto třech vozů. Marea ani Astra nejsou špatná auta, ale trpí většími nedostatky než Focus. A jízdní vlastnosti má nejlepší Focus.

Od roku 1998 by měli mít všechny vozy Focus ABS a airbag i v nejslabším provedení. A od roku 2000 byla výbava ještě bohatší.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.11.2005 20:37, RE: ABS, ESP, TCS ve standartní výbavě focusu?
psikl napsal:
Fordu Focus nenadržuji. Pouze se mi jeví jako nejlepší volba z těchto třech vozů. Marea ani Astra nejsou špatná auta, ale trpí většími nedostatky než Focus. A jízdní vlastnosti má nejlepší Focus.

Od roku 1998 by měli mít všechny vozy Focus ABS a airbag i v nejslabším provedení. A od roku 2000 byla výbava ještě bohatší.
Já jezdím s Focusem 1,6 16V ve výbavě mám centrál, 2 airbagy, el okna vepředu a to je vše, žádný ABS. A je vyrobený v roce 1998. A kamarád má Focus rv 2004 nejvyšší výbavu (GHIA) a kromě TCS ani ESP tam nemá a nejsem si jistý, zda se vůbec v ČR nabízela stabilizace do Focusu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.11.2005 08:23, RE: ABS, ESP, TCS ve standartní výbavě focusu?
Lukas napsal:
Já jezdím s Focusem 1,6 16V ve výbavě mám centrál, 2 airbagy, el okna vepředu a to je vše, žádný ABS. A je vyrobený v roce 1998. A kamarád má Focus rv 2004 nejvyšší výbavu (GHIA) a kromě TCS ani ESP tam nemá a nejsem si jistý, zda se vůbec v ČR nabízela stabilizace do Focusu.
ale ty máš individuální dovoz, ne? Výbavy se liší podle země původu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.11.2005 17:52, RE: ABS, ESP, TCS ve standartní výbavě focusu?
yeti napsal:
ale ty máš individuální dovoz, ne? Výbavy se liší podle země původu.
Mam Focus 1.6 16V kombi zakoupeny v CZ a ABS nema
jinak ale s clankem naprosto souhlasim mel jsem moznost pouzivani take Astry
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 25.11.2005 11:26, RE: ABS, ESP, TCS ve standartní výbavě focusu?
yeti napsal:
ale ty máš individuální dovoz, ne? Výbavy se liší podle země původu.
Individuální dovoz nemám. Focus jsem kupoval stejně jako ten kamarád co má GHIA výbavu ve Fordu Rašino v Brně...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 25.11.2005 13:29, RE: ABS, ESP, TCS ve standartní výbavě focusu?
anonym napsal:
Mam Focus 1.6 16V kombi zakoupeny v CZ a ABS nema
jinak ale s clankem naprosto souhlasim mel jsem moznost pouzivani take Astry
a jaký rok výroby máte ?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 26.11.2005 13:31, Lancia Dedra Integrale
Před čtyřmi lety jsem prodal Lancii Dedru integrale. Velice příjemné silné a celkem spolehlivé auto. Spotřeba a neustále se zvyšující cena benzinu mě donutila k prodeji. Potřebuji auto s pohonem 4x4 ale nechci platit horentní sumy ( vw,audi,škoda ) Dostal jsem nabídku opět na dedru intg. ovšem již kombi s motorem 2,0 16V. Včem by mohl být tento model lepší či horší ?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 28.11.2005 23:56, toyota?
Zdravím Vás, uvažuji o koupi vozidla Toyota Carina, Corolla, Avensis, spíše s benzínovým motorem. Zajímalo by mne jak finančně náročný je servis těchto vozidel, jejich rozdíly, klady a zápory. Případně na co si dát pozor při koupi.
Děkuji za odpověď. Olda
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 29.11.2005 13:13, RE: toyota?
oldřich dostál napsal:
Zdravím Vás, uvažuji o koupi vozidla Toyota Carina, Corolla, Avensis, spíše s benzínovým motorem. Zajímalo by mne jak finančně náročný je servis těchto vozidel, jejich rozdíly, klady a zápory. Případně na co si dát pozor při koupi.
Děkuji za odpověď. Olda
Vaše otázky prosím směrujte na mail: poradna@tipcars.com
Děkujeme
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.