0
zpět
 

diskuze k tématu: Rady k vozidlu Ford Escape 3.0 xlt LPG 2007

kategorie zařazení tématu: poradna, servisní náklady, technické dotazy, automobilky, americká vozidla, typ vozidla, osobní
JakobR
počet příspěvků2
datum registrace09.03.2018
Pátek 06.07.2018 09:00, Rady k vozidlu Ford Escape 3.0 xlt LPG 2007
Zdravím všechny, na inzerci jsem našel výše uvedené vozidlo na prodej. Jedná se facelift, na webu jsem našel jenom pár recenzí tohoto vozidla. Občas je jeho název zaměňován za Maverick, což je vzhledově jiné vozidlo. Vozidlo se z inzerce se mě libí, vejde se do mého rozpočtu, plusy: je to 4 stupňový automat - automat jsem chtěl) a zástavba LPG, mínusy: ty kilometry jsou dle mého z nějaké pohádky, netuším jak je to s dostupností dílů, případně s poruchami. V USA se jedná o nejprodávanější SUV, což by mohlo znamenat jistou spolehlivost. Chápu že každému se líbit nemusí, interiér je po americku, ovšem evropanizace se podepsala pozitivně. Zatím jsme dva, ale příští rok už budeme tři a jsem zvyklý na vozidlo větší stavby. Pohon 4x4, primárně pohon zadní nápravy s připojením přední. V případě koupě počítám se základním servisem, zatím jsem nenašel info, zda-li je rozvod řešen řetězem nebo řemenem? Děkuji za vaše rady a postřehy, případně zkušenosti s tímto vozem nebo motorem.
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.