0
zpět
 

diskuze k tématu: ford c max spolehlivé auto,

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, automobilky, německá vozidla, typ vozidla, osobní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 11.05.2014 18:41, ford c max spolehlivé auto,
Zdravim, chtěl bych poradit. Je mi 21 let a chtěl bych spolehlivé auto. Mam vybrany ford c max a mam mnoho dotazu. Je to spolehlive auto chtel bych rok vyroby nejstarsi maximalne tak 2005-2006 ? Dale v jake variante je nejlepsi zvolit 1,6 1,8 nebo 2.0. V benzinu nebo dieslu ? Všude se ty nazory atd hodně liší. A kolik myslítě že by to auto mělo mit tak najeto aby se mi hned neposiraly věci. Ja bych ho chtěl tak do 150 000km. Co myslíte ?
reagovat
MCmalaBO
počet příspěvků1
datum registrace10.05.2007
Pondělí 12.05.2014 12:08, pohled majitele
Když mi bylo taky 21, toužil jsem po Mazdě 6, ale zrovna v době, kdy jsem chtěl kupovat auto, tak na trhu nebylo nic podle mých představ, a tak jsem nakonec koupil C-Maxe. Mám 1.6 TDCi, rok výroby 2005. V tuhle chvíli s ním mám najeto 100 tisíc, celkem má kolem 270. Jezdím za nějaký 3,5 koruny za kilometr, včetně servisu, povinnýho ručení a dalších nákladů. Do auta dám v pohodě 2 kola a když je potřeba, tak se v něm dva vyspíme. Na závodění a machrování to není, ale zase mě kromě běžných výměn (ložiska, brzdy apod.) nic moc nestojí. Za peníze, za který se nabízí teď, je to podle mě dobrá volba, určitě bych ale nechal auto před koupí zkontrolovat, abys měl relativní jistotu, že do něj nebudeš muset narvat další desetitisíce za opravu.
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Pondělí 19.05.2014 21:27, RE:
Dobrý den. Ford C-Max je spolehlivé auto, měla by to být dobrá koupě. Pokud ročně nenajedete více než 25-30 tis. km, doporučuji vybírat mezi vozy s benzínovým motorem, ideálně s dvoulitrem. Spíše než na ujeté kilometry hleďte na aktuální technický stav, ten je u ojetiny nejdůležitější. Ford má také jedny z nejnižších cen náhradních dílů a servisních prací.
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.