0
zpět
 

diskuze k tématu: Ford C-Max 1,6 TDCi - skoro maximální MPV

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.10.2007 11:38, spolehlivost motorů, cena oprav
Pane Šikl, uvažuju o koupi staršího (r.v. 2004, 2005) C Maxe v naftě. Na srovnání těchto 2 motorizací jsem čekal, díky za něj. Nemohl byste ještě napsat, jak jsou na tom 1,6 a 2,0 se spolehlivostí a případnými náklady na dražší opravy? Slyšel jsem, že dvoulitr má jiné vstřikovače (Siemens?) a jejich oprava je o dost dražší než u 1,6TDCi.. Odcházejí vstřikovače u těchto PSA motorů často? Lze jejich stav nějak zkontrolovat při koupi? Na co dalšího se při koupi ojetého C Maxe v naftě zaměřit? Předem díky za tipy.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.10.2007 21:08, RE: spolehlivost motorů, cena oprav
anonym napsal:
Pane Šikl, uvažuju o koupi staršího (r.v. 2004, 2005) C Maxe v naftě. Na srovnání těchto 2 motorizací jsem čekal, díky za něj. Nemohl byste ještě napsat, jak jsou na tom 1,6 a 2,0 se spolehlivostí a případnými náklady na dražší opravy? Slyšel jsem, že dvoulitr má jiné vstřikovače (Siemens?) a jejich oprava je o dost dražší než u 1,6TDCi.. Odcházejí vstřikovače u těchto PSA motorů často? Lze jejich stav nějak zkontrolovat při koupi? Na co dalšího se při koupi ojetého C Maxe v naftě zaměřit? Předem díky za tipy.
Musím reagovat a tvrdit,že obsah motoru se ničím nenahradí..... určitě bych bral 2.0TDCi.
A nebo ( si rýpnu ) ...Corollu Verso 1.8VVTi. Ale C-Max je opravdu slušná konkurence.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.