0
zpět
 

diskuze k tématu: Fiaty, které nestárnou

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 20.07.2006 09:54, úžasné auto
Moje 1. auto byla šestistovka. Pro pětičlennou rodinu úchvatný vůz! Jak jsme se do toho mohli vejít i se zavazadly, dodnes necháou. Asi jsme byli štíhlejší. Auto bylo lepší než Š 1000 MB
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 20.07.2006 16:58,
Taky si pamatuju jak jsme šestistovkou jezdili na chalupu. Ve čtyřech, všichni obestavěni zavazadly, na klíně psa a už jsme frčeli. V deseti jsem v něm absolvoval svoje první řidičské krůčky. Jezdilo ještě v roce 98 tedy víc než 30 let poté co se "narodilo". Bylo to naprosto úžasný vozítko. Rád na něj vzpomínám.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 20.07.2006 21:53, RE: úžasné auto
kacer1donald@centrum.cz napsal:
Moje 1. auto byla šestistovka. Pro pětičlennou rodinu úchvatný vůz! Jak jsme se do toho mohli vejít i se zavazadly, dodnes necháou. Asi jsme byli štíhlejší. Auto bylo lepší než Š 1000 MB
Taky jsem měl jako kluk to štěstí. Šestistovka, to byl bourák! Ale na MB 1000 taky vzpomínám rád a s nostalgií, vůbec to nebylo špatné auto!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 21.07.2006 09:19, Fiat 600
watson napsal:
Taky jsem měl jako kluk to štěstí. Šestistovka, to byl bourák! Ale na MB 1000 taky vzpomínám rád a s nostalgií, vůbec to nebylo špatné auto!
Dobrá kára kámoš ho měl a na velikonoce se nás do něj narvalo 9!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 21.07.2006 10:20, F600D
Na svoji dobu dobré auto, dalo se v něm odvézt cokoliv, vzhledem k tomu že F600D vlastníme od r. 1962 a jezdil denně! až do r. 1998 kdy jsem prohlásil jeho provoz za dosti drahý (cena ND není žádná láce) a zůstal pouze pro radost (původní nepředělaný stav).
Moji rodiče s ním postavili dům a převést pračku či sporák nebyl díky velkým dveřím žádný problém.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 21.07.2006 19:55, RE: F600D
anonym napsal:
Na svoji dobu dobré auto, dalo se v něm odvézt cokoliv, vzhledem k tomu že F600D vlastníme od r. 1962 a jezdil denně! až do r. 1998 kdy jsem prohlásil jeho provoz za dosti drahý (cena ND není žádná láce) a zůstal pouze pro radost (původní nepředělaný stav).
Moji rodiče s ním postavili dům a převést pračku či sporák nebyl díky velkým dveřím žádný problém.
Fiat 500 a 600 numero uno....!!!!
A co teprve nová 500!!!
Kdo se těší dá bod... Aspoň pomyslný...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.08.2006 09:54,
Jo jo,600 to byl stroj,taky na nej rad vzpominam i kdyz jsem byl malej jak jej otec koupil!
Ty krasne proti smeru otevirajici dvere byly jak do nejake lodi,proste obrovske dvere a uvnitr malinko mista,ale auto asi nebylo typem pro rodinu!
Si pamatuji,ze mel na tachosu 110km/h a jel max 80km/h,ale v tom aute to pripadalo jako 120km/h)
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.