0
zpět
 

diskuze k tématu: První SUV od Fiatu!

kategorie zařazení tématu: italská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.04.2005 09:04, Na SUV
mě to přijde dost malé auto :) ..aspoň já mám pod tím pojmem zafixované od dost větší vozítka. Že by SUV pro ženy? :))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.04.2005 12:44, RE: Na SUV
Vymča napsal:
mě to přijde dost malé auto :) ..aspoň já mám pod tím pojmem zafixované od dost větší vozítka. Že by SUV pro ženy? :))
To je fakt, když to srovnám třeba s BMW X3, tak je to fakt takové prdítko na nákupy...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 27.04.2005 15:15, RE: Na SUV
Dalis napsal:
To je fakt, když to srovnám třeba s BMW X3, tak je to fakt takové prdítko na nákupy...
Nápověda: Nesrovnávej BMW X3 a Fiat SUV!!! Pokud to bude Panda 4x4 v novém kabátě, resp. přepracovaná do podoby SUV, už se na ni těším. Měl jsem možnost se čtyřkolkou vozit asi týden (jako zapůjčené vozidlo) a musím smeknout. Praktické a pohodové auto pro každodenní "boj z blízka", tzn. do města i do terénu. Ve městě je to pochopitelné, protože tam je malá Panda jako doma, ale velmi překvapila v terénu. Měl jsem možnost v únoru při prvním sněhu jezdit s Pandou 4x4 na autokrosové trati a musím konstatovat, že dala na frak i vozům jako Suzuki Vitara a Renault Scenic 4x4. Skutečně zážitek! Všem doporučuji.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.