0
zpět
 

diskuze k tématu: Módní policie TipCars.com hodnotí Fiat Uno

kategorie zařazení tématu: italská vozidla
Petr S
počet příspěvků1241
datum registrace28.11.2008
Středa 01.10.2014 01:01, Ten zadní nárazník evokuje...
...že auto bylo předělané na jízdu opačným směrem. Zdá se, že má mouchy nachytané jen na zadním nárazníku
reagovat
Reno
počet příspěvků1352
datum registrace30.03.2010
Středa 01.10.2014 08:17, Chudoba cti netratí...
Majitel toho auta asi nebude žádný Rockefeller a kdyby mu někdo dal milión nebo pět na nový,
určitě by si uměl koupit Porsche nebo R8... jestli mu to auto dělá radost, tak nevidím žádný problém.
Obecně je ten region jeden z nejchudších v republice...
reagovat
PetrT
počet příspěvků1076
datum registrace24.05.2009
Středa 01.10.2014 09:18, uno
Tak je to sice trochu k smíchu, ale na druhou stranu na tom autě nevidim nic co by ohrožovalo druhé. Což se u některých na první pohled dokonalejších "tuningů" říct nedá.
Jak píše Reno - pokud se v tom majitel nestydí jezdit a dělá mu to třeba i radost je to jeho věc a budíš mu přáno..
reagovat
Reno
počet příspěvků1352
datum registrace30.03.2010
Středa 01.10.2014 15:29, ...
Daleko zajímavější je, co dokážou udělat lidi, co peníze evidentně mají, ale postrádají vkus. Známý si pořídil dokonale krásné G 63 AMG a narouboval na něho optický kit Brabus. Nebo taková X6 ve verzi
Hamann Typhoon, kterou jsem potkával v Brně dost dlouho... Nebo éčko od Brabusu, to je lahůdka...
reagovat
PetrT
počet příspěvků1076
datum registrace24.05.2009
Středa 01.10.2014 22:22, RE: ...
Reno napsal:
Daleko zajímavější je, co dokážou udělat lidi, co peníze evidentně mají, ale postrádají vkus. Známý si pořídil dokonale krásné G 63 AMG a narouboval na něho optický kit Brabus. Nebo taková X6 ve verziHamann Typhoon, kterou jsem potkával v Brně dost dlouho... Nebo éčko od Brabusu, to je lahůdka...


No mě rvalo srdce když jsem viděl totálně sprasené 635Csi, to staré. Majitel se evidentně styděl za staré auto tak na něj narouboval díly z nové šestky. To byl hnus. Viděl jsem to v Polsku.
A osobně znám člověka co dal cca. 350t za repliku 360 Modena která sice docela dobře vypadá, ale na světlech hrabe předkem.
reagovat
Petr S
počet příspěvků1241
datum registrace28.11.2008
Čtvrtek 02.10.2014 23:54, RE: Chudoba cti netratí...
Reno napsal:
Majitel toho auta asi nebude žádný Rockefeller a kdyby mu někdo dal milión nebo pět na nový, určitě by si uměl koupit Porsche nebo R8... jestli mu to auto dělá radost, tak nevidím žádný problém. Obecně je ten region jeden z nejchudších v republice...


Neznám moc pana Rockefellera... Proč investovat do falešného nasávání vzduchu na kapotě nebo do falešných litých kol? Abych udělal dojem na okolí? Jinak je asi fakt, že pokud někdo není zvyklý zacházet penězi a spadne mu samo od sebe do klína pár milionů, tak si nejspíš koupí třeba to Porsche a bude opět bez peněz.
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.