0
zpět
 

diskuze k tématu: koupě auta pro neználka

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, automobilky, německá vozidla, francouzská vozidla, japonská vozidla, italská vozidla, typ vozidla, osobní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 05.05.2013 19:03, koupě auta pro neználka
Dobrý den , přiznam se hned na začátek že automobily jsou pro mně něco jko španělská vesnice. Rozhoduji se o koupi auta v cenovy reaci kolem 50 000-60 000 Kč . Koukal jsem že za ty peníze se da piřídit např.Fiat Stilo r.v.2001 , 1.8 16V, 98 kW nebo opel astra , calibra a nebo Peugeot 206,406 mazda MX a seat ibiza apod. Mohli by jste mi poradit které auto z těch to by bylo idelanější pro začátečníka a dojiždění denně kolem 60km? děkuju
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Pátek 14.06.2013 22:37, Re:
Dobrý den. Pro Vás (začátečníka) doporučím automobil nenáročný na údržbu a servis. Tím je podle mého názoru Peugeot 206. Pokud jezdíte spíše na delší vzdálenosti, bude pro Vás ideální pohonnou jednotkou diesel 1.4 HDi. Ten nabídne velmi nízkou spotřebu paliva a zároveň je velmi spolehlivý. Jestliže jezdíte spíše v městském provozu, volte některý z benzínových motorů, plně dostačuje jedenáctistovka, která také vyniká vysokou spolehlivostí.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.