0
zpět
 

diskuze k tématu: Fiat Punto

kategorie zařazení tématu: italská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 21.09.2006 06:39,
Souhlasim,ten motor a auto je ok.
Matka ho ma z roku 1998 a je to super auticko na pojezdeni!
Cena prijatelna,jizdni vlastnosti dobre a motor spolehlivy!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 21.09.2006 07:04, recenze
No pěkná rezenze, nic sem se nedozvěděl, snad jen to že pan majitel váží 130 Kg. Proč to sem ty lidi dávaj.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 21.09.2006 08:04, RE: recenze
Pouchaz napsal:
No pěkná rezenze, nic sem se nedozvěděl, snad jen to že pan majitel váží 130 Kg. Proč to sem ty lidi dávaj.
Nepochopil sem ale tu větu...jako levnější alternativa k Felicii... To Felicia povýšila, nebo sem o něco přišel? Porovnávat Punto a Felicii, je trochu mimo mísu... To se porovnat nedá... Felicie je trakač... LOL
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 21.09.2006 09:32, RE: recenze
wolff napsal:
Nepochopil sem ale tu větu...jako levnější alternativa k Felicii... To Felicia povýšila, nebo sem o něco přišel? Porovnávat Punto a Felicii, je trochu mimo mísu... To se porovnat nedá... Felicie je trakač... LOL
Felda neni spatny auto od roku 1997 kdy prošla facelifttem, ale takovehle kusy jsou dost drahe a nemaji ani zakladni vybavu. U Punta neni problem za stejne penize najit s ABS, pal PC, el okny atd, nekdy i s klimou. Osobne ted vlastnim Punto II. generace a jsem maximalne spokojen
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 21.09.2006 15:08, RE: recenze
Martin napsal:
Felda neni spatny auto od roku 1997 kdy prošla facelifttem, ale takovehle kusy jsou dost drahe a nemaji ani zakladni vybavu. U Punta neni problem za stejne penize najit s ABS, pal PC, el okny atd, nekdy i s klimou. Osobne ted vlastnim Punto II. generace a jsem maximalne spokojen
Rubrika se jmenuje ZKUŠENOSTI a ne POSTŘEHY uživatele.
Ono taky po šesti letech se není co divit, že majitel spoustu jiných věcí zapomněl.
PS: Facelift Felicie byl v roce 1998, myslím, že na jaře.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.09.2006 13:53, Punťo
Ze Saabu do Punta? Tomu říkám změna!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 24.09.2006 01:21, RE: Punťo
Alda napsal:
Ze Saabu do Punta? Tomu říkám změna!!
Tak od novoty do 60tkm. To funguje kdejaká Lada/Dacia/Iž . Ještě aby nové auto nefungovalo Lepší by bylo teď hodit pokec s třetím majitelem, co to koupil v těch 120tkm.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 30.04.2007 23:12, RE: recenze
wolff napsal:
Nepochopil sem ale tu větu...jako levnější alternativa k Felicii... To Felicia povýšila, nebo sem o něco přišel? Porovnávat Punto a Felicii, je trochu mimo mísu... To se porovnat nedá... Felicie je trakač... LOL
V té době stál ten Fiat 230 tis. a Felda víc jak 260.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 30.04.2007 23:14, RE: recenze
Peet napsal:
Rubrika se jmenuje ZKUŠENOSTI a ne POSTŘEHY uživatele.
Ono taky po šesti letech se není co divit, že majitel spoustu jiných věcí zapomněl.
PS: Facelift Felicie byl v roce 1998, myslím, že na jaře.
Myslím, že jsem toho zas tak moc nezapomněl, ale ja fakt že nejsem profesionální řidič ani mechanik, tak sorry.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 30.04.2007 23:17, RE: Punťo
Alda napsal:
Ze Saabu do Punta? Tomu říkám změna!!
To je bohužel pravda, roční anabáze s hýčkaným SAABem skončila na 26 kilometru D1, kde jsem si neporozumněl s 79 letým řidičem Škody 120 - který se chtěl otočit (v Mirošovicích si spletl nájezdy). Na dalšího už jsem neměl
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.