0
zpět
 

diskuze k tématu: Záruka u ojetiny pořízené na leasing

kategorie zařazení tématu: poradna, ostatní, italská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.08.2006 09:23, bazarnici
Drzim place - bazarnici su strasne svine! BEZ vynimky!!!!
Treba bojovat a sudit sa!!!
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.08.2006 12:16, porouchalo?
Chceš poradit,ale z příspěvku jsme se toho moc nedozvěděli,protože po 4 měsíčním používání se může porouchat cokoliv,asi bude nejlépe to spravit a jezdit a splácet,co říkáte.Má někdo jiný názor?
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.08.2006 12:57, RE: porouchalo?
wendys napsal:
Chceš poradit,ale z příspěvku jsme se toho moc nedozvěděli,protože po 4 měsíčním používání se může porouchat cokoliv,asi bude nejlépe to spravit a jezdit a splácet,co říkáte.Má někdo jiný názor?
Já sem bývalí bazarník a za svini se nepovažuju. Jenže lidi si musí uvědomit co kupují, nejedná se nové vozidlo a s to musí vzít na vědomí. Koupě každého použitého vozidla je určitý risk i pro toho bazarníka. Když to vemu z druhý strany tak lidé od kterých vůz vykupujete taky nejsou žádní svatouškové, většina klientů se zrovna nezabívá tech. stavem vozu před jeho prodejem do bazaru. Bazarník je zprostředkovatel ne výrobce! Pokud jde o dotaz, určitě bych zavolal na leasingovku a řešil to s nima.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.08.2006 14:54, RE: porouchalo?
Ice napsal:
Já sem bývalí bazarník a za svini se nepovažuju. Jenže lidi si musí uvědomit co kupují, nejedná se nové vozidlo a s to musí vzít na vědomí. Koupě každého použitého vozidla je určitý risk i pro toho bazarníka. Když to vemu z druhý strany tak lidé od kterých vůz vykupujete taky nejsou žádní svatouškové, většina klientů se zrovna nezabívá tech. stavem vozu před jeho prodejem do bazaru. Bazarník je zprostředkovatel ne výrobce! Pokud jde o dotaz, určitě bych zavolal na leasingovku a řešil to s nima.
Už jsem párkrát slyšel názor od lidí, co vykupujou ojetiny v autosalónech, že pokud je to auto ve špatném stavu, tak toho člověka pošlo do aaa auto, ať to prodá tam, že tam tomu nerozumějí ...
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 25.08.2006 09:32, RE: porouchalo?
Riccardo napsal:
Už jsem párkrát slyšel názor od lidí, co vykupujou ojetiny v autosalónech, že pokud je to auto ve špatném stavu, tak toho člověka pošlo do aaa auto, ať to prodá tam, že tam tomu nerozumějí ...
no tenhle článek a rada zdaleka nejsou úplné....a hlavně se týkají jen obč.zákoníku...
nyní řeším případ kdy oběť koupila auto s opravovaným blokem,špatnou hlavou a s najetými km o 120tkm vyššími než je ve smlouvě a na tacho,chybějící elektronikou apod.....napřed obsílky,znalecký posudek...atd za 10ky tisíc,prodávající mrtvý brouk....nečekáme na nic jiného než na soud
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 02.09.2006 09:06, RE: porouchalo?
anonym napsal:
no tenhle článek a rada zdaleka nejsou úplné....a hlavně se týkají jen obč.zákoníku...
nyní řeším případ kdy oběť koupila auto s opravovaným blokem,špatnou hlavou a s najetými km o 120tkm vyššími než je ve smlouvě a na tacho,chybějící elektronikou apod.....napřed obsílky,znalecký posudek...atd za 10ky tisíc,prodávající mrtvý brouk....nečekáme na nic jiného než na soud
A přitom stačilo vzít před koupí automechanika, dát mu litr až dva, za ty prachy by Vám to rozmluvil. To se pak z každýho prodávajícího dělá lump, ale že kupující byl kolikrát vůl, to si nikdo nepřizná...
reagovat
nahlásit


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:
Nahlásit nevhodný příspěvek
jméno a příjmení:
e-mail:
Toto oznámení je činěno ve smyslu čl. 16 nařízení EU č. 2022/2065, o jednotném trhu digitálních služeb a o změně směrnice 2000/31/ES (DSA).
Oznámení podávám, protože se domnívám, že příspěvek:
porušuje obecně závazný právní předpis
porušuje Všeobecné obchodní podmínky internetových stránek tipcars.com
Odesláním tohoto oznámení potvrzuji, že se v dobré víře domnívám, že informace a tvrzení v něm obsažené jsou přesné a úplné.


Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2026, všechna práva vyhrazena.