0
zpět
 

diskuze k tématu: Fiat 500 - vrací se ve velkém stylu

kategorie zařazení tématu: italská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.11.2007 06:38,
Konečně stylové auto za rozumný peníz, nemít velkou rodinu tak bych neváhal. Možná časem, jako auto pro manželku...
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.11.2007 07:44, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Konečně stylové auto za rozumný peníz, nemít velkou rodinu tak bych neváhal. Možná časem, jako auto pro manželku...
Tak tak, už jsem manželce ukazoval, co ji za X let koupím...
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.11.2007 11:42, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Konečně stylové auto za rozumný peníz, nemít velkou rodinu tak bych neváhal. Možná časem, jako auto pro manželku...
Synku ty ses zblaznil, to auto s vybavou stoji 400 tis. sedel jsem v nem na vystave a reknu ti, zvenci fakt krasavecek, ale zevnitr hruza hruza hruza, madlo na dverich jak u una, sedacky jak ve starem twingu. To uz radeji za ty prachy Grande Punto
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.11.2007 16:15, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Konečně stylové auto za rozumný peníz, nemít velkou rodinu tak bych neváhal. Možná časem, jako auto pro manželku...
Hezke určitě ja ale po prakticke strance je to auto k ničemu a auto roku si nezaslouží už vůbac Fiat by se měl zamislet nad spolehlivostí.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.11.2007 17:22,
fiat ted jde hodně nahoru.myslím,že 500ka se povedla.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.11.2007 19:16, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Hezke určitě ja ale po prakticke strance je to auto k ničemu a auto roku si nezaslouží už vůbac Fiat by se měl zamislet nad spolehlivostí.
A ty se zamysli nad svou češtinou...
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 01.12.2007 08:00, RE: bez předmětu
anonym napsal:
fiat ted jde hodně nahoru.myslím,že 500ka se povedla.
Nejhezčí retro (alespoň pro mě), navíc "za lidovku". Akorát v případě lehčí havárie nevím, kam se poděje řidič, až se všechny airbagy nafouknou... ))
reagovat
nahlásit
Nahlásit nevhodný příspěvek
jméno a příjmení:
e-mail:
Toto oznámení je činěno ve smyslu čl. 16 nařízení EU č. 2022/2065, o jednotném trhu digitálních služeb a o změně směrnice 2000/31/ES (DSA).
Oznámení podávám, protože se domnívám, že příspěvek:
porušuje obecně závazný právní předpis
porušuje Všeobecné obchodní podmínky internetových stránek tipcars.com
Odesláním tohoto oznámení potvrzuji, že se v dobré víře domnívám, že informace a tvrzení v něm obsažené jsou přesné a úplné.


Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2026, všechna práva vyhrazena.