anonym napsal:
Konečně stylové auto za rozumný peníz, nemít velkou rodinu tak bych neváhal. Možná časem, jako auto pro manželku...
Synku ty ses zblaznil, to auto s vybavou stoji 400 tis. sedel jsem v nem na vystave a reknu ti, zvenci fakt krasavecek, ale zevnitr hruza hruza hruza, madlo na dverich jak u una, sedacky jak ve starem twingu. To uz radeji za ty prachy Grande Punto