0
zpět
 

diskuze k tématu: Fiat Marea

kategorie zařazení tématu: italská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 09.06.2006 00:31, Hodnocení
Tak to hodnocení je teda vyloženě kritické, myslím že lepší výslednou známku jsem ještě neviděl nebo, že by se autor spletl a přeohodil hodnocení :)
To by jsem, ale zase křivdil Fiatu, protože si myslím, že to nejsou špatná auta.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 09.06.2006 07:36, Marea
Jo jednu Mareu JTD mám taky v garáži. Je to poměrně dobré auto, za dva roky bez vážnější poruchy, ale rozhodně si netroufám tvrdit, že je lepší, než třeba octávka. Mareu bych viděl jako lehce naprůměrné auto za výrazně podprůměrnou cenu, což u ní výrazně zvyšuje užitnou hodnotu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 09.06.2006 11:54, :-)
Hodnocení vozu je výrazně subjektivní. O italských autech jsem slyšel, že je člověk musí mít rád srdcem, pak jim lecos odpustí.
Zejména zmínka o kvalitě zpracování interiéru mě překvapila, neboť jen všude čtu, jak uvnitř všechno drnčí a rezonuje, a to ať si na mušku vezmeme jakýkoliv Fiat. Podle této recenze je zvláštní, že silnice nebrázdí jen Fiaty.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 09.06.2006 14:57, Jaro
...skúsenosti sa nám tu menia na chválospevy.....táto recenzia mi nedala absolútne nič.....keď sú všetci takí spokojní s autami, tak je tento server asi zbytočný....je tu vôbec ešte niekto, kto dokáže objektívne vyjadriť svoje skúsenosti s autami okrem p. Vaculíka??????
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 09.06.2006 18:20, RE: :-)
David napsal:
Hodnocení vozu je výrazně subjektivní. O italských autech jsem slyšel, že je člověk musí mít rád srdcem, pak jim lecos odpustí.
Zejména zmínka o kvalitě zpracování interiéru mě překvapila, neboť jen všude čtu, jak uvnitř všechno drnčí a rezonuje, a to ať si na mušku vezmeme jakýkoliv Fiat. Podle této recenze je zvláštní, že silnice nebrázdí jen Fiaty.
Tak,jenom nečti a v svez se v tom,ale garantuji ti,že ve fiatu z roku 2001,nic vrzat nebude (pokud nebyl bouranej)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 10.06.2006 22:34, RE: :-)
sten napsal:
Tak,jenom nečti a v svez se v tom,ale garantuji ti,že ve fiatu z roku 2001,nic vrzat nebude (pokud nebyl bouranej)
dokonce ani v marei 98 nebude nic vrzat
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 11.06.2006 15:57, recenze
Falco napsal:
Tak to hodnocení je teda vyloženě kritické, myslím že lepší výslednou známku jsem ještě neviděl nebo, že by se autor spletl a přeohodil hodnocení :)
To by jsem, ale zase křivdil Fiatu, protože si myslím, že to nejsou špatná auta.
To jsme se toho dozvěděli...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 11.06.2006 18:09, RE: Jaro
anonym napsal:
...skúsenosti sa nám tu menia na chválospevy.....táto recenzia mi nedala absolútne nič.....keď sú všetci takí spokojní s autami, tak je tento server asi zbytočný....je tu vôbec ešte niekto, kto dokáže objektívne vyjadriť svoje skúsenosti s autami okrem p. Vaculíka??????
Objektivita je věc svízelná, pokud nemáš s autem problémy, není důvod ho hanit. Na druhou stranu to, že ty problémy nemáš, neznamená, že je nemá žádný vlastník stejného vozu. Proto zkušenosti uživatele ber jako zkušenosti 1 uživatele - nic víc. I u recenzí jsem si všiml mnoha protimluvů, takže i zde opatrně. Dobré jsou statistiky TUV a ADAC i když mnoho lidí jejich vypovídací hodnotu snižuje. Pak doporučuji rozhovory s lidmi, kteří do aut (více značek) "dělají" (mechanici, prodejci atd) a hlavně se dobře dívat kolem sebe - jaká auta vydíš nejčastěji stát s výstražnými světli u krajnic, jaká auta stojí často před garážemi s otevřenou haupnou či najiteli pod sebou, podívat se po parkovištích, která jak hnijí atd.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 11.06.2006 18:14, RE: Jaro
Martin napsal:
Objektivita je věc svízelná, pokud nemáš s autem problémy, není důvod ho hanit. Na druhou stranu to, že ty problémy nemáš, neznamená, že je nemá žádný vlastník stejného vozu. Proto zkušenosti uživatele ber jako zkušenosti 1 uživatele - nic víc. I u recenzí jsem si všiml mnoha protimluvů, takže i zde opatrně. Dobré jsou statistiky TUV a ADAC i když mnoho lidí jejich vypovídací hodnotu snižuje. Pak doporučuji rozhovory s lidmi, kteří do aut (více značek) "dělají" (mechanici, prodejci atd) a hlavně...
Fuj, teď to čtu znovu a ty chyby, chce se mi ze sebe blít. Sorry všem, ale vYdět a světlI - to je síla!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 11.06.2006 19:14, koroze
No já bych zase tak nepřechvaloval mám alfu 156 6 let starou a už jsem musel předělat plastizol na prahách nějako se oloupával no ale třeba se mýlim třeba je fiat lepší
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.06.2006 08:25, RE: Marea
martin napsal:
Jo jednu Mareu JTD mám taky v garáži. Je to poměrně dobré auto, za dva roky bez vážnější poruchy, ale rozhodně si netroufám tvrdit, že je lepší, než třeba octávka. Mareu bych viděl jako lehce naprůměrné auto za výrazně podprůměrnou cenu, což u ní výrazně zvyšuje užitnou hodnotu.
ja by som zase povedal, ze octavia na mareu nema.ci uz jazdnymi vlastnostami, vykonom, vnutornym spracovanim, kvalitou interieru...este aj servis a nd su lacnejsie...marea je lepsia proste vo vsetko...mam 2,4td - predtym som mal octavia 1,9tdi 4x4...takze mozem zodpovedne povedat ze marea je lepsia
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.06.2006 08:30, RE: Jaro
anonym napsal:
...skúsenosti sa nám tu menia na chválospevy.....táto recenzia mi nedala absolútne nič.....keď sú všetci takí spokojní s autami, tak je tento server asi zbytočný....je tu vôbec ešte niekto, kto dokáže objektívne vyjadriť svoje skúsenosti s autami okrem p. Vaculíka??????
jedna vec je ista, ze za tie ceny, za ktore kupis mareu, nekupis ani octaviu, ani mondeo, ani opel a ani ziadnu inu znacku. a pritom ich marea este vo vela veciach prevysuje.samozrejme, ze potrebuje dobry servis-o dobre auto sa treba dobre starat...teda odborne a nie v garazach u kvazi mechanikov
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.06.2006 13:42, RE: Jaro
anonym napsal:
jedna vec je ista, ze za tie ceny, za ktore kupis mareu, nekupis ani octaviu, ani mondeo, ani opel a ani ziadnu inu znacku. a pritom ich marea este vo vela veciach prevysuje.samozrejme, ze potrebuje dobry servis-o dobre auto sa treba dobre starat...teda odborne a nie v garazach u kvazi mechanikov
Já zase můžu zodpovědně řící, že Octavia je lepší. Marea za ní dost pokulhává, bohužel
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 24.06.2006 16:06, marea JTD
anonym napsal:
Já zase můžu zodpovědně řící, že Octavia je lepší. Marea za ní dost pokulhává, bohužel
Mám Mareu 1,9 JTD a netvrdim že je super ale ani není nejhorší komu není Fiat sympatický tak ho nepředělá nic ale bylo to už tady napsáno ten kdo má Fiat tak ho má rád i srdcem ledacos mu odpustí.Já k takovým patřím
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 25.06.2006 23:25, RE: marea JTD
David napsal:
Mám Mareu 1,9 JTD a netvrdim že je super ale ani není nejhorší komu není Fiat sympatický tak ho nepředělá nic ale bylo to už tady napsáno ten kdo má Fiat tak ho má rád i srdcem ledacos mu odpustí.Já k takovým patřím
Mam fiat Bravo GT s full vybavou a som s nim celkom spkojny. Ked som ho kupoval mal par chyb, lebo predosly majitel kaslal na servis, ale tie som opravil a je to ok, stalo ma 120tis Sk a ma taku vybavu, ze ani v oktavkach taka nie je. Vivat fiat
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 02.10.2006 16:20, RE: :-)
David napsal:
Hodnocení vozu je výrazně subjektivní. O italských autech jsem slyšel, že je člověk musí mít rád srdcem, pak jim lecos odpustí.
Zejména zmínka o kvalitě zpracování interiéru mě překvapila, neboť jen všude čtu, jak uvnitř všechno drnčí a rezonuje, a to ať si na mušku vezmeme jakýkoliv Fiat. Podle této recenze je zvláštní, že silnice nebrázdí jen Fiaty.
Pri tomto aute pozor na vadny termosat,moze sa stat ze praskne hlava.Pri akomkolvek podozreni ze sa Vam motor viac hreje,bezpodmienecne vymenit termostat.Inak sa oprava pekne predrazi.
Moze sa vyskytnut problem so starterom.Tam staci vymenit uhliky a ide dalej.Inak vcelku dobre a priestranne auto.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 28.10.2006 18:10, RE: Jaro
anonym napsal:
Já zase můžu zodpovědně řící, že Octavia je lepší. Marea za ní dost pokulhává, bohužel
A Včem je Ochcávka lepší? Výrazně vyšší cenou náhradních dílů? Drahým servisem? Menším vnitřním prostorem pro řidiče(vím vo co go, mám 200cm na výšku)! Vyšší spotřebou? Při stejnem roku výr. u škody brutálně stroho nudný interiér?
A za moc peněz málo muziky u škody?
Tomu se říká "zodpovědně mohu říct:v tom je škoda lepší!"
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 21.11.2006 20:05, heh
tysi joker :D kde mas ostrikovace svetel, nekdo ti je ukrad samou zavisti co :DD
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 19.02.2007 14:19, marea
máme ve firmě 2 mařenky 19 JTD,a 3 oktávy(2x 19 tdi a 1x 16.74kw) ,se všemi jsem měl možnost střídavě dost jezdit po česku i zahraničí.Netroufl bych si rozhodně srovnávat tyto auta ve smylu ,že některé je lepší či horší, každé má prostě něco.Pouze od naší ekonomky vím ,že fiaty mají asi o třetinu nižší servisní náklady .Všechny auta máme v maximální výbavě a pravidelně udržovaná a s žádným nebyly krom jedné váhy vzduchu(oktávka skolabovala v rakousku) vážnější problémy.Osobně raději používám fiat ,protože má pohodlnější sedadla,jinak musím všechny naše auta pochválit za to že jsou dříči a vytrvylci.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.11.2007 22:30, meky
dost vysoka spotreba, ja s rovnakym motorm jazdim okolo 5 litrov. denne tak 90km. Inak samozrejme ziadny problem. Marea je ok!
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.