0
zpět
 

diskuze k tématu: Fiat Bravo - boduje vzhledem, prohrává prostorem

kategorie zařazení tématu: italská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.06.2007 06:51, Krása...
Reklama nádherná, auto nádherný, se zmiňovaným motorem jsem se seznámil v Cromě - po přesednutí z kolegova Passatu nesrovnatelné... Jen škoda, že je to zase auto, které není vhodné na naše tankodromy. Osobně bych rád vyzkoušel benzínový 1,4 T 150k...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.06.2007 07:47, RE: Krása...
Pepe napsal:
Reklama nádherná, auto nádherný, se zmiňovaným motorem jsem se seznámil v Cromě - po přesednutí z kolegova Passatu nesrovnatelné... Jen škoda, že je to zase auto, které není vhodné na naše tankodromy. Osobně bych rád vyzkoušel benzínový 1,4 T 150k...
Máte pravdu. Prostě další fešák z chovu. Uvidíme jak si povede spolehlivostí (osobně mu moc držím palce).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.06.2007 07:50, meky
krásny voz... krásna reklama...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.06.2007 09:22, umí!
Líbí se mi napsaná recenze, zvláště přirovnání k našim hudebním velikánům. Jen nerozumím značce TZS. Že by tisková zpráva doplněná šifrou redaktora? Může redakce vysvětlit, kdo to psal?
Bravo je krásné na pohled a doufejme, že nebude mít italské nectnosti.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.06.2007 10:19, Krása x inteligence
Je to jako s ženskýma. Málokterá je krásná i inteligentní zároveň. Stejně tak málokteré auto je krásné a praktická zároveň. Bravo je pouze krásné ... seděl jsem v něm, a je tam opravdu málo místa ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.06.2007 10:58,
krasavec to je, ale odkud vzit prebytecnych 400? ze by babicka pujcila (dala), chudinka stara, mala, nemocna, bohata svine
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.06.2007 11:10, RE: umí!
strejc napsal:
Líbí se mi napsaná recenze, zvláště přirovnání k našim hudebním velikánům. Jen nerozumím značce TZS. Že by tisková zpráva doplněná šifrou redaktora? Může redakce vysvětlit, kdo to psal?
Bravo je krásné na pohled a doufejme, že nebude mít italské nectnosti.
Text je převzat z vydavatelství Economia, pod zkratkou je myšlen Tematický Zpravodajský Servis.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.06.2007 14:59, RE: umí!
Karel - TipCars.com napsal:
Text je převzat z vydavatelství Economia, pod zkratkou je myšlen Tematický Zpravodajský Servis.
Děkuji za odpověď. Většina informací se značkou TZS mne neuspokojila, tento test je čestná výjimka. Takže, kupujte z Economie jen šťavnaté, chutné kousky. To si pak všichni rádi počteme!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.06.2007 15:04, RE: umí!
Karel - TipCars.com napsal:
Text je převzat z vydavatelství Economia, pod zkratkou je myšlen Tematický Zpravodajský Servis.
Auto velice hezké, trochu podobý V. golfu. Akorát, že ten Golf bude mít slušnou cenu i za 5 let provozu a Fiat se i přesto, že je v dnešní době taky celkem kvalitní propadne úplně do háje. To je jako s japončíkama, když se kupují, tak jsou drahý jako prase, ale když je prodáváte, tak prd dostanente, i když jsou daleko kvalitnější, než nějaký německý šlupky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.06.2007 18:28,
Hm, porovnavat fiat z alfou, nenachadzam slov.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.06.2007 20:22, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Hm, porovnavat fiat z alfou, nenachadzam slov.
Porovnat můžeš i Lambo se žebřiňákem, oboje má kola, akorát v Lambu převezeš míň sena. Tak vo co de?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.06.2007 21:29, RE: bez předmětu
Pepe napsal:
Porovnat můžeš i Lambo se žebřiňákem, oboje má kola, akorát v Lambu převezeš míň sena. Tak vo co de?
Pepku máš u mě bod - dost hutná poznámka!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.06.2007 22:27, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Pepku máš u mě bod - dost hutná poznámka!
jo pěkné auto, jen se bojím italských nemocí.....Proto si raději našetčím na poslední corolu nebo na aurise...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.06.2007 23:38,
vole pičo, hobno!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.09.2007 22:56, a to je v trube Lancia Delta
anonym napsal:
vole pičo, hobno!
to je nadhera
a to si nechcem predstavit co to pride s Lanciou Delta, ktora ma byt vycibrene Bravo par excellance,
p.s. ak mam porovnat Alfu 147 a Bravo , tak 147 sa nechyta ani pristorom ani kvalitou
Bravissimo
P.p.s. nechapem, co tu podryvate, z ema priestorovy deficit, vsak Bravo nema byt nahrada Cromy alebo Alfy 159. vsak na nizsiu strednu triedu je to klasika standard co do priestorovej ponuky, nie? cmuq
p..p.p.s. ale aj tak zostanem pri japoncoch, Honda a Mazda to istia, ehehe
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.